Trabzon Kartal avına hazırlanıyor

 Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında deplasmanda Beşiktaş ile yapacağı maçın hazırlıklarına 2 günlük iznin ardından eksik başladı.  Teknik direktör Şenol Güneş'in katılmadığı akşam antrenmanını yardımcı antrenör Şeref Çiçek yönetti. Milli Ta

Spor 08.10.2012, 21:27
Trabzon Kartal avına hazırlanıyor

 

Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında deplasmanda Beşiktaş ile yapacağı maçın hazırlıklarına 2 günlük iznin ardından eksik başladı. 
 
Teknik direktör Şenol Güneş'in katılmadığı akşam antrenmanını yardımcı antrenör Şeref Çiçek yönetti. Milli Takım kamplarına giden, izin ve sakatlıkları bulunan oyuncular nedeniyle çalışmaya 28 futbolcudan 9'u katıldı. 
 
Antrenmanda Henrique, Giray, Halil, Emre Güngör, Zeki Yavru, Mustafa, Volkan ve Ferhat yer alırken bu oyuncular ısınmanın ardından pas çalışması yaptılar. Ülkesinden döndüktün sonra tedavisini Trabzon'da sürdüren Arjantinli oyuncu Gustavo Colman fizyoterapist eşliğinde saha çalışmalarına başladı. 
 
Bordo-mavili takım, yarın yapacağı antrenmanla Beşiktaş maçı hazırlıklarını sürdürecek.
Yorumlar (1)
cinneş marnş 8 yıl önce
kartalı avlayamayız. adamın birine niye hala her maça değişik 11 le çıkıyorsun diye soruyorlar ya...

hazret buna da bir bahane buldu. devamlı sürpriz kadrolar olacaktır diyor.. ne demek anlamadım. yani kadronun sık sık değiştirilmesi sürpriz mu oluyormuş. bize göre sürpriz, ama teknik direktörler için değil.. istikrarlı bir 11 kuramamana sürpriz mi diyorsun. ayıp ya...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@