Trabzon beni istedi ama...!

Reto Ziegler transferinden takım içerisindeki ortama kadar bir çok konuda açıklamalarda bulundu.Ziegler, transfer döneminde Trabzonspor’un da kendisini çok istemesiyle ilgili olarak, “Fenerbahçe beni uzun süredir istiyordu. Ayrıca Fenerbahçe’yi tercih etm

Spor 25.11.2011, 14:18
Trabzon beni istedi ama...!

Reto Ziegler transferinden takım içerisindeki ortama kadar bir çok konuda açıklamalarda bulundu.

Ziegler, transfer döneminde Trabzonspor’un da kendisini çok istemesiyle ilgili olarak, “Fenerbahçe beni uzun süredir istiyordu. Ayrıca Fenerbahçe’yi tercih etmemdeki en büyük etkilerden biri de Aykut Kocaman’ın beni tanıyor ve istiyor olmasıydı. Bu nedenle benim için kolay bir karar oldu” dedi.

Yaşanan süreci ve takımın durumunu da değerlendiren Ziegler, “Takım içinde çok iyi bir atmosfer var. Aykut Kocaman çok iyi bir futbolcuydu. O yüzden bizim dilimizden çok iyi anlıyor” dedi.

‘SÜRECİ ÇABUK ATLATTIM’
Reto Ziegler konuşmasının diğer bölümünde şu konulara değindi: Yeni bir oyuncu için yeni bir takıma alışmak kolay değil. Ancak ben bu adaptasyon süresini çabuk atlattığımı düşünüyorum.

Fenerbahçe-Galatasaray derbisi dünyanın sayılı derbilerinden bir tanesi. O yüzden derbi öncesi önümüzdeki iki maçtan puan almak ve moral depolanmak çok önemli. Ben de derbide oynayacağım için çok mutluyum.


Yorumlar (6)
burak_han 10 yıl önce
şenol güneşi değilde aykutu daha çok tanıyorsa diyecek birşey yok.iyiki gelmemiş.şimdi onun yerine aldığımız ceh e bakıyorum adamın ağzı var dili yok.ama ziglerin çenesinin yayı düşmüş.isabet olmuş allah korumuş bizi..
ÖZEN 10 yıl önce
Zigler git !!! zaten lazım değilsin.
basHkan 10 yıl önce
aykut hocasını tanıyormuş,aykut çok büyük hoca canımm çok buyuk başarılara imza atmış adam çalıştırdığı 5 takımın 4 du küme düşmüş bırıde düşmek üzere kümeye,aykutu daha oturduğu sitenın kapıcısı tanımıyor zıgler tanıyormuş,yürü kım zıegler seni
YADELLERDEN 10 yıl önce
Konuşmaları saçma ve ruh halinin şifrelerini veriyor...Kendi hocasını övme uğruna Şenol Güneş gibi birisine tanımadan,bilmedenhaksızlık yapıyorsa,Zigler'i geçin.Üstelik etik de değil,kendi hocasını övmesi...
mavi yaka 10 yıl önce
haaa ziegler len !!! aykut hocan yesin seni..
harbicocuq 10 yıl önce
ziegleri kim ziegler:D:D

Gelişmelerden Haberdar Olun

@