Toroğlu'ndan ilginç şike yanıtı

Uluslararası 76. Bergama Kermesi'nin etkinlikleri çerçevesinde düzünlenen bir panele katılan futbol yorumcusu Erman Toroğlu, şikeyle ilgili sorulara çarpıcı yanıtlar verdi.Türkiye'de yıllarca şike yapıldığını savunan Toroğlu, "Şike sigara dumanı gibidir.

Spor 30.06.2012, 18:27
Toroğlu'ndan ilginç şike yanıtı

Uluslararası 76. Bergama Kermesi'nin etkinlikleri çerçevesinde düzünlenen bir panele katılan futbol yorumcusu Erman Toroğlu, şikeyle ilgili sorulara çarpıcı yanıtlar verdi.

Türkiye'de yıllarca şike yapıldığını savunan Toroğlu, "Şike sigara dumanı gibidir. Görürsünüz, ama yakalayamazsınız. Türkiye'de polis ve savcılık, son şike soruşturmasında herşeyi kanıtlarıyla ispatladı.

Ne var ki TFF yönetimleri bu işi fazlaca sulandırdı. Fenerbahçe'yle ilgili söylediklerimin de her zaman arkasındayım. Dosyaları UEFA Disiplin Kurulu'nun önünde. Avrupa Kupalarına katılıp katılmayacağına onlar karar verecek" dedi.

Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, tarafından Erman Toroğlu'na plaket verildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
ADIL 9 yıl önce
Siyaset ,iş adamları ve mafya bu büyük pastadan pay alabilmek için.Hukukun Adaletin Her tarafını delik deşik ettiler.Bunlara bir dur diyecek güç bakalım varmı.?
balık 9 yıl önce
Erman Toroglu dogru soyluyo ama kım ınanacak bu demır oren varya oda fenerlı bunun gıbılerını buraya koyanlara yazıklar olsun herzaman anadolu takımlarının hakkını yıyorlarazız yıldırım cıkmak ıstıyo ama cıkamayacak kıcını yırtsadaınsallah habıslerde curur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@