vardallar

Toraman o pozisyonu yorumladı

Beşiktaş'ın deneyimli ismi İbrahim Toraman, Trabzonspor maçını ve Burak'la arasında geçen tartışmalı penaltı pozisyonunu yorumladı..Öncelikle maçı yorumlayan Toraman, “İzleyenlere güzel bir karşılaşma izlettik, iyi bir maç oldu. Zor bir deplasman burası,

Spor 27.11.2011, 21:30
Toraman o pozisyonu yorumladı

Beşiktaş'ın deneyimli ismi İbrahim Toraman, Trabzonspor maçını ve Burak'la arasında geçen tartışmalı penaltı pozisyonunu yorumladı..

Öncelikle maçı yorumlayan Toraman, “İzleyenlere güzel bir karşılaşma izlettik, iyi bir maç oldu. Zor bir deplasman burası, böyle baskılı bir taraftar önünde oynamak da zor ancak tecrübeli bir takımız biz de.. İlk yarı sahamızda kabul ettik oyunu ancak, ikinci yarıda baskı kurduk. Sonuçta böyle bir deplasmanda 3 puan almak çok önemliydi” dedi.

 Bu maçta ön liberoda oynamasını da yorumlayan başarılı futbolcu bu konuda şunları kaydetti; “Nerde görev alırsam oynarım. Ben ön libero ve sağ bekte de oynuyorum. Şampiyon olurken de oynadım bugünkü mevkide. Mustafa hoca zamanında da çok oynadım orada. Ancak yüzde yüz hazır değilim. Burnum kırıldıktan sonra 1,5 ay sonra ilk maçım. Tam gücümde değilim ama gücüm yerine gelince çok daha faydalı olacağımı düşünüyorum”.

Toraman, Burak’ın elle oynama ve penaltı beklediği pozisyonu da yorumlayarak “Pozisyonda Burak defansın arkasına sızdı ve kademeye girdim, dönerken kolumun birleşik olduğunu düşünüyorum. Burak’ın bir itirazı vardı ama bence pozisyon gayet normal. Penaltı yoktu” dedi.


Yorumlar (3)
haravalı 10 yıl önce
pozisyon tam önümdeydi topa elle müdahele ettin yalan konuşma şerefinle yaşa.....benim yorumumda yalancınınnnnnnnnn taaaaa
ÖMER GÜN 10 yıl önce
Arkadaşlar biraz sakin olalım...Toraman da dedi elime çarptı diye ama daha öncesinde Burak eliyle müdahale etti. Doğruya doğru. Taraftarız ama gerçekleri de söylemek lazım.
erkan.ts 10 yıl önce
haravalı kardeş benim kadar fanatik olamazsın heralde ama fanatiğiz diyede doğruları görmezlikten gelmeyelim. yorumun çok saçma ve basit bir şekilde taraflılık yapıyorsun.o pozisyonun neresi penaltı nerde toramanın eline vuruyor burak bunları her zaman yapıyor burda eli tüm türkiye göremedide senmi gördün be kardeş ya :) bizim golümüze itiraz et o zaman hak verelim çünkü bal gibi gol dü...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@