7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Toplantı protestoyla başladı

Futbol Federasyonu ile Kulüpler Birliği arasındaki toplantı başlarken, bir grup Ankaragücü taraftarı protesto gösterisinde bulundu.''Futbol Federasyonu-Spor Toto Süper Lig Kulüpleri buluşması'' toplantısı Ankara'da başladı.JW Marrıott Otel'de gerçekleştir

Spor 13.01.2012, 18:52
Toplantı protestoyla başladı

Futbol Federasyonu ile Kulüpler Birliği arasındaki toplantı başlarken, bir grup Ankaragücü taraftarı protesto gösterisinde bulundu.

''Futbol Federasyonu-Spor Toto Süper Lig Kulüpleri buluşması'' toplantısı Ankara'da başladı.

JW Marrıott Otel'de gerçekleştirilen toplantı öncesinde bir gurup Ankaragücü taraftarı, otel önünde toplanarak, ''Sahipsiz Ankara'', ''TFF istifa'', ''Kulüpler Birliği istifa'', ''Bu takım düşerse katliam çıkar'' ve ''Turgut'u satanı, biz de satarız'' yönünde tezahüratta bulundu.

Taraftarların protestosu sırasında, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın içinde bulunduğu otomobil otelin giriş kapısına yanaştı. Aysal'ın araçtan indiği sırada taraftarlar, ''Teşekkürler başkan'', ''Sizin yaptığınızı Bursa yapmadı'' diye slogan attı. Bunun üzerine Aysal da taraftarları selamladı.

Daha sonra taraftarlar, görevlilerce otelden uzaklaştırıldı.

Ankaragücü taraftarları otelden ayrılırken de Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ve Bursaspor aleyhinde tezahüratta bulundu.


Yorumlar (2)
tkbd61 11 yıl önce
ne oldu kankalar öküz öldü ortaklık bittimi
saintfiker 11 yıl önce
aman başkanım yanında oturduğun adamlardan biri hukukçudur öteki bukalemun para yönünde renk değiştirip herşekle girer.sağına soluna dikkat.başkanım.hep dikine oynarsak kaznırız.defans yapamıyoz biz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@