alexa metrics

banner536

banner572

Tolunay Kafkas'ın 11'i nasıl olacak?

Trabzonspor'da kadro yine değişecek. Zokora'nın cezası doldu, giray sarı kart cezalısıHer hafta farklı bir kadro ile sahaya çıkmak zorunda kalan Trabzonspor, Mersin İdmanyurdu karşısında da farklı bir kadro ile sahaya çıkacak. Savunmada cezalı olan Giray’

Spor 22.02.2013, 10:51
Tolunay Kafkas'ın 11'i nasıl olacak?

Trabzonspor'da kadro yine değişecek. Zokora'nın cezası doldu, giray sarı kart cezalısı

Her hafta farklı bir kadro ile sahaya çıkmak zorunda kalan Trabzonspor, Mersin İdmanyurdu karşısında da farklı bir kadro ile sahaya çıkacak.

 Savunmada cezalı olan Giray’ın yerine Mustafa Yumlu’ya görev vermesi beklenen Kafkas’ın formsuz olan Sol Bamba’yı oynatıp-oynatmayacağı ise merak konusu. Sol Bamba’nın görev almaması halinde Celustka ve Abdullah Karmil’in bu bölgede görev alabilecek isimler arasında yer alıyor.

Sağ tarafta Serkan’a solda ise Marek Cech’e forma vermesi beklenen Kafkas’ın, orta sahada Zokora, Colman, Adrian ve Olcan’ı görev vermesi bekleniyor. Forvet bölgesinde ise Halil ve Henrique’yi oynatmayı planladığı öğrenildi.


Yorumlar (4)
Barış ESMER 9 yıl önce
forvette ben oynamalıyım. bana geçici lisans çıkarsın kulüp, 1 gün sürmez. haftada 2 halı saha maçı yapıyorum, antrenman eksiğim yok. her maçta 3-4 golüm standart. Halilden ve Henriqueden daha verimli olacağıma kalıbımı basarım...
erdosar 9 yıl önce
bu düzenekle kesinlikle mağlup oluruz. orta sahamız zokora ve serkandan kurulması artık şarttan öte. ısıran orta saha ile devam edilmeli, halilinde kadro dışı kalması lkazımken ilk 11 nerden çıktı, emre gürala sık sık şans tanınmalı,
Hüseyin Şahin 9 yıl önce
forvette vitteki gönderdik elde kaldı janko henrike ve zoraki halil .bunların durumu 22 maçta belli.artık yeni bir forvet çıkarmak zorundayız.bakın barcelonaya.bizim forvet tipi var mı.bizim adrian messi gibi adam.ilerde adrianı oynatalım hemen arkasında saparayı veya colmanı bu ikili ile anca gol atabiliriz.yoksa her hafta olduğu gibi bilinen forvetlerimizden birini oynatırsak yine hüsran yine hüsran.emreyi unutmuş değilim ama bu saatten sonra emre bu sitresi kaldıramaz.
ERDEM TOPKARA 9 yıl önce
Hocam şu Olcan ı biraz dinlendir kütfen.Adam bir türlü kendine çeki düzen vermiyor.Ayrıca Halil den de medet ummaya gerek yok artık.İkisinin yerine Alanzinyo ve Emre oynamalı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@