7m

7m

hyundai

Tolunay Kafkas" Tek yumruk olacağız"

Trabzonspor'da kötü sonuçlar teknik direktör Tolunay Kafkas'ı harekete geçirdi. Kafkas kötü günlerin geride kalması için camianın tek yumruk olması gerektiğini söylediYaptığı açıklamalarla ‘Tek yumruk’ olacağız mesajını veren başarılı teknik adam, “Artık

Spor 22.02.2013, 09:45
Tolunay Kafkas

Trabzonspor'da kötü sonuçlar teknik direktör Tolunay Kafkas'ı harekete geçirdi. Kafkas kötü günlerin geride kalması için camianın tek yumruk olması gerektiğini söyledi

Yaptığı açıklamalarla ‘Tek yumruk’ olacağız mesajını veren başarılı teknik adam, “Artık puan kaybına tahammülümüz yok. Trabzonspor sıralama olarak hak etmediği bir yerde. Sırt sırta vererek Trabzon’u üst sıralara çıkarmamız gerekiyor. Bunun için de birlik beraberlik lazım.

Maçlardan önce kamp yapacağız. Bu sistemi Mersin İdmanyurdu karşılaşmasıyla birlikte başlatacağız. Oyuncularımız birbirlerine daha fazla sahip çıkacak. Arkadaşlığın üst seviyelerde olması Trabzon’un yararına olur” dedi.

 


Yorumlar (6)
orhan yıldız 9 yıl önce
söylediklerinin yarısını başarırsan trabzonsporlular senin heykelini diker .hadi başarılar.
Gökhan Alaca 9 yıl önce
Bu hafta ne yapip edip maci almak lazım yoksa bavulunu sende yönetiminde toplayip cekip gidin.
İsmail MALKOÇ 9 yıl önce
Bu günler zor olsa da bu kadro bunun üstesinden gelir. 1-2 maç kayıpla moralimizi bozmayalım. Bu takımı buraya getiren bu futbolcular isterse en kötü ihtimalle bundan sonra en az 3. veya 4. lüğe çıkabilirler. Yetrki istesinler. Herkes buna inanıyor. Moralimizi bozmayalım. Mersin maçında çok dikkatli olmalıyız. hakemler sene başından beri bizi ezdiler. Bu maçta da eksik bırakıp moralimiz bozmasınlar. Buna çok dikkat etmeliyiz. Bu fenerasyondan herşey beklenir.
hasan yener 9 yıl önce
fazla konusmayacaksın hocam cok konsaun senolg uensın yuaptıklarını gorduk sen barı ısıne bak sahada konus..
Şeref AÇICI 9 yıl önce
Bu zor günlerde tek yumruk olacağızki üstesinden gelelim.Yönetim.Taraftar,Kamuoyu (Özellikle yerel basın) bu sürece sonuna kadar destek olmalıyız.Birlikten güç doğar.Zor günleride ancak güç birliği ile aşacağız.Rakiplere örnek olmalıyız.Provokasyonlara kapılmamalıyız.Rakiplere malzeme vermemeliyiz.Onların isteği doğrultusunda hareket edersek biz kaybederiz. Bu günleri aşacağız hiç kimse merak etmesin.Bu sene Türkiye Kupası gelecek sezon tün kupalara ortak olacapız.Ben Tolunay hocayla bunu destek olduğumuzda başaracğımıza inanıyor sonuna kadar güveniyorum.Selamlar.SAMSUN.
adil türk 9 yıl önce
İnşallah bu defa böyle olmaz.Avantajlı haftalardaki bütün maçlarımızı kaybettik.Söylemeklede birşey olmuyor aslında.Sahada savaşmayan futbolcuyu kadroya sokma hocam.Forması terlemeden maç bitirenler var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@