Tolunay Kafkas Milli takıma doğru

A Milli Futbol takımında Guus Hiddink'le ayrılan yolların ardından bilindiği üzere Abdullah Avcı ile anlaşma sağlanmıştı.Bu gece TRT 3 Ekranlarında yayınlanan spor programına katılan çiçeği burnunda A Milli hocası Abdullah Avcı çok özel açıklamalarda bulu

Spor 25.11.2011, 01:10
Tolunay Kafkas Milli takıma doğru

A Milli Futbol takımında Guus Hiddink'le ayrılan yolların ardından bilindiği üzere Abdullah Avcı ile anlaşma sağlanmıştı.

Bu gece TRT 3 Ekranlarında yayınlanan spor programına katılan çiçeği burnunda A Milli hocası Abdullah Avcı çok özel açıklamalarda bulundu.

TOLUNAY İLE ÇALIŞACAĞIM

A Milli takımın yeni antrenörü olan Abdullah Avcı katıldığı spor programında, Trabzonspor'da en parlak dönemini yaşayan eski futbolcu, antrenör olan Tolunay Kafkas ile çalışacağını duyurdu.

FUTBOLU OKULLARA SOKACAĞIZ

Futbolun eğitimini küçük yaşta aşılamaya çalışacağız. Küçük zihinlere futbolu kökten yerleştirmeyi hedefliyoruz.

MİLLİ TAKIMIN KAPISININ AÇIK OLMADIĞI OYUNCU YOK

A Milli takımda görmek istediği futbolcular konusunda ise; "Türkiye'de yetişen futbolculara elbette önceliğim olacaktır. Yaşı çok önemli değil ama Türk futbolunu bilen futbolcu olması gerekir. Yine de Milli takımın kapısının açık olmadığı futbolcu yok" dedi.


Yorumlar (4)
memocan 10 yıl önce
Tolunay hoca'dan daha iyi oylemi A.Avci? Tolunay hoca'nin hirsi, durusu Avciyi cok rahat 5'e katlar. Ne gormus Avci? Ne tecrubesi var? Neyi basarmis 5 sene IBB gibi iddiasiz bir takimda hoca olmaktan baska? Hic yildiz futbolcu yonetmis mi? hic topcu kaprisi yasamis mi?Federasyon bir kez daha tam bir comez oldugunu kanitladi. YAZIKLAR OLSUN. Kime teslim ediyosunuz bu takimi.
cingün 10 yıl önce
sayın aycı, alt yapılarla tolunayın ilgilenmesini desteklemen normaldir. ama sakın ola ki milli takım yardımcılığını tolunay kafkasa verme. uyuşumazsınız. çünkü karakterleriniz ters. tolunay kendini çok büyük hoca sınıfına sokmuş ve havalardadır, bilesin..
ckurt 10 yıl önce
kafkas antepte onuruyla mücadele eden bir insan, avcı İbb ile ts ye karşı gelsin teşvikler. şikeden sorgulanan gümüşdağın tercihi milli takım hocası avcı. neyi karşılaştırıyorsun arkadaş iyi düşün.
ADIL 10 yıl önce
İki hocamızda gayet başarılı.İkisinin birlikteliği güçlü bir teknik ekip oluşturacaktır.Diğer teknik kadronunda böyle başarılı kişilerden oluşması lazım.Bundan sonra Millilik ruhumuz hakettiği yere gelecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@