Tolunay Kafkas hedefini açıkladı!

Hedeflerini anlatan Tolunay Kafkas, “Ben Trabzonsporluyum. Ailem, eşim buralı. Kolay adapte olurum. Hedeflerim ve hayallerim var. Bahane değil, iş üreteceğiz” dedi.Trabzonspor'un yeni Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

Spor 30.01.2013, 14:40
Tolunay Kafkas hedefini açıkladı!

Hedeflerini anlatan Tolunay Kafkas, “Ben Trabzonsporluyum. Ailem, eşim buralı. Kolay adapte olurum. Hedeflerim ve hayallerim var. Bahane değil, iş üreteceğiz” dedi.

Trabzonspor'un yeni Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.
Göreve başlamadan önce kendisinden koltuğu devraldığı deneyimli teknik adam Şenol Güneş’e teşekkür eden Tolunay Kafkas, “O Trabzonspor’un gerçek yüzüdür. Benim üğabeyimdir. Şunun bilinmesini isterim Şenol Hocam’ın koltuğunda oturmak içimi acıtıyor” dedi.
İşte Tolunay Kafkas’ın 3.5 yıllık imzayı atmasının ardından yaptığı o açıklamalar:

‘Şenol Hoca’ya saygıda kusur etmem’

ŞENOL HOCA İÇİN: Bir takımdan ayrılmak maalesef hepimizin başına gelen şeyler. Şenol Hocam’a öncelikle herşey için çok teşekkür ediyorum. Şu bilinmelidir ki o bir hoca değil, benim ağabeyimdir ve Trabzonspor’un da gerçek yüzüdür.
Kendisinin onayı benim için çok önemlidir. Benim ona saygımda kesinlikle en ufak bir kusur dahi olmaz.

İLK HEDEFİ NE OLACAK: Trabzonspor şu anda Süper Lig’de kesinlikle hakettiği pozisyonda ve konumda bulunmuyor. Maalesef durum şu an itibariyle böyle.
Bu sene ilk hedefimiz Türkiye Kupası’nı kazanmak olacak. Gelecek sezon ise planlarımız elbette çok daha farklı. Trabzonspor’un gelecek yıl hedefi her zaman olduğu gibi tabii ki şampiyonluktur.

‘ÇOK ÖNEMLİ KIRILMA ANLARI YAŞANDI’

AVANTAJLARI: Ben Trabzonsporluyum. Şehri çok iyi tanıyorum, ailem, eşim buralı. Dolayısıyla bu kente, Trabzon’a çok kolay adapte olurum. Elbette hedeflerim var. Ve bu hedeflere ulaşmak için çalışacağız. Ben zorlukları seviyorum, bahane değil, değer üreteceğiz.
SORUNU NEREDE: Trabzonspor kırılma anları yaşadı. 1996’da Şenol Hoca ile, daha sonra Ziya Hoca ile ve en son yine Şenol Güneş ile. Bu kırılma anlarından sonra kaliteli oyuncuları getiremedi ya da kaybetti. Trabzonspor’un sorunu burada yatıyordu.
HAYALİNİ ANLATTI: 3.5 yıllık sözleşme imzaladım. Trabzonspor’da hayalim şu: Şampiyon olmak ve kapalı tribünün önünde eşimle birlikte horon oynayarak şampiyonluğu kutlamak. Bu hayali gerçekleştirmek bizim işimiz artık. İşimiz maç kazanmak, puan kazanmak.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (13)
kadirbilir 7 yıl önce
her ne kadar şenol ve ünal hocaların gidişi şık olmadıysa da artık olan oldu, tolunay hocamıza destek olma zamandır, bu süreci gereksiz eleştirilerle daha fazla yıpratıcı hale getirmeden tamamlamamız gerekiyor. yönetime karşı ne kadar sitemkar olsak da takıma zarar vermemek adına yönetime de bir dahaki kongreye kadar yapıcı eleştirilerde bulunmaya devam etmek gerekir aksi halde en büyük zararı kaosa sürüklenen trabzonspor görecektir.
yavuz aşık 7 yıl önce
şehrin her yerinde horon oynarız. allah yar ve yardımcın olsun.
altan yıldız 7 yıl önce
inşallah tolunay hoca dedığın gıbı olurda bıraz yüzümüz güler hep sterle yaşadık hadı allah yolunu açık etsın
fatih hacıalioğlu 7 yıl önce
hoca güzel konuşmuş,Allah utandırmasın.
hasan düzgün 7 yıl önce
Sevgili tolunay hoca yapacağını bilirsin sadece bir ağabey tavsiyesi yapacağım buna uymanı istiyoruz gerisi senin işin şu fenerbahçe ile olan hiçbir tartışma içinde plma bu yeterli yoksa başaracağına yüzde yüz eminim
ismail altun 7 yıl önce
hocam sende bilirsinki bu takımın perde arkasındaki cıkarcılar olsuğu sürece bize şampiyonluk yasak bu cıkarcılar her kesimin adamı o veya bu demiyorum tümü sen bize güzel futbol izlet gerisi teferruat
adil türk 7 yıl önce
Onlara gereken davranışı göstereceğine eminim.
Şeref AÇICI 7 yıl önce
Ben bu kan değişikliğinin çok yararlı olacağı inancındayım.Bundan sonra TS un iyi bir çıkış yakalayacağını ve eski günlerine döneceğine inanıyorum.

Tabiki Şenol hocanında TS için yaptıkları ınkar edılemez bir gerçek.Şimdi hep beraber Tolunay hocanın yanında yer almalıyız.

Sn Tolunay hocam bende diyorum.O güzel hedefe kavuştuğunda bende senin kolunda kapalı trübün önünde horon oynayacağım. Hatta TS üyesi olacağım oy kullanacağım Şimdiden üstün başarılar.Saygılarımla.Samsun'dan...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@