Tolga'dan Başkan'a ziyaret

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gümrükçüoğlu, kaleci Tolga Zengin’in hem başarılı sporcu hem de çok karakterli bir insan olduğunu belirterek “Trabzon ve Türk futboluna yaptığı katkılarından dolayı herkes gibi ben de gurur duyuyorum. To

Spor 30.01.2012, 18:22
Tolga'dan Başkan'a ziyaret

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gümrükçüoğlu, kaleci Tolga Zengin’in hem başarılı sporcu hem de çok karakterli bir insan olduğunu belirterek “Trabzon ve Türk futboluna yaptığı katkılarından dolayı herkes gibi ben de gurur duyuyorum. Tolga inşallah bundan sonra da futbola önemli katkılar vererek; göğsümüzü kabartmaya devam edecek” dedi.

Kaptan Tolga Zengin ise Trabzon ve Türk futboluna hizmet etmekten dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Trabzonspor futbolun bir markası. Önemli bir taraftar kitlesine sahip böylesine önemli bir kulübe hizmet etmekten dolayı mutluyum. Trabzon’a yaptığı başarılı hizmet ve Trabzonspor’a verdikleri desteklerden dolayı Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (1)
Alperenkursad 9 yıl önce
Su COMLEKCİ projesiyle ilgilide sağlıklı bir bilgi alsaydın..sehrin en güzel yerindeki bu pislik ne zaman temizlenecek.. Artık sende Trabzon un sosyal sikintilariylada birebir ilgilenmem gerek..Trabzonspor kaptanı demek belediye baskanindanda daha büyük ve asıl makamdir..ALLAH yolunu açık etsin büyük kaptan..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@