TFF'ye ve şikeye isyan protestosu

 Gurbetçi Gençler'in Organize Ettiği TFF'ye ve Şikeye İsyan Protestosuna 1967 Trabzonsporlular Derneği Olarak Destek Veriyor. Pazar Günü Saat 12.30'da Güngören Belediyesinin Önünden Protestoya Katılacak Trabzonspor Taraftarları İçin İstinye'deki Federsayo

Spor 04.01.2013, 14:44
TFF'ye ve şikeye isyan protestosu

 

Gurbetçi Gençler'in Organize Ettiği TFF'ye ve Şikeye İsyan Protestosuna 1967 Trabzonsporlular Derneği Olarak Destek Veriyor.
 
Pazar Günü Saat 12.30'da Güngören Belediyesinin Önünden Protestoya Katılacak Trabzonspor Taraftarları İçin İstinye'deki Federsayona Gidiş Geliş Ücretsiz Otobüsler Tahsis ediliyor. Bu protestoya bütün Trabzonsporlu taraftarlar davetlidir.
Yorumlar (2)
Ercan Aslan 8 yıl önce
Arkadaşlar..

Bu tipte protestolara maalesef katılım o kadar az oluyor ki asla amacına hizmet etmiyor ve de komik oluyor. Türk insanının bu yönü zayıf zaten.. Hele hele Karadeniz ve Trabzonlunun bu yönü sıfır.. Biz eğlenmesini de bir olayı kınamasını da bilmeyiz.. Maalesef durum bu.

Istanbulda yaşayan 400 bin Trabzonlu var derler.. Bunun % 10 u katılsa 40 bin kişi yapar ama değil 40 4 bin kişi katılmaz.. Bu durum üzücü maalesef..
ismail markaloğlu 8 yıl önce
İstanbuldaki taraftarlar gurupları ve TS lular takım istanbul a geldiğinde stadı dolduruyorsunuz bakalım TS hakkını arama adına İstinyeyi doldurabilecekmisiniz gün sınav günü, gün gövde gösterme günü, gün Hak arama günü Hayden İstinyeye

Gelişmelerden Haberdar Olun

@