banner491

TFF'ye ve şikeye isyan protestosu

 Gurbetçi Gençler'in Organize Ettiği TFF'ye ve Şikeye İsyan Protestosuna 1967 Trabzonsporlular Derneği Olarak Destek Veriyor. Pazar Günü Saat 12.30'da Güngören Belediyesinin Önünden Protestoya Katılacak Trabzonspor Taraftarları İçin İstinye'deki Federsayo

TFF'ye ve şikeye isyan protestosu

 

Gurbetçi Gençler'in Organize Ettiği TFF'ye ve Şikeye İsyan Protestosuna 1967 Trabzonsporlular Derneği Olarak Destek Veriyor.
 
Pazar Günü Saat 12.30'da Güngören Belediyesinin Önünden Protestoya Katılacak Trabzonspor Taraftarları İçin İstinye'deki Federsayona Gidiş Geliş Ücretsiz Otobüsler Tahsis ediliyor. Bu protestoya bütün Trabzonsporlu taraftarlar davetlidir.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ercan Aslan
Ercan Aslan - 7 yıl Önce

Arkadaşlar..

Bu tipte protestolara maalesef katılım o kadar az oluyor ki asla amacına hizmet etmiyor ve de komik oluyor. Türk insanının bu yönü zayıf zaten.. Hele hele Karadeniz ve Trabzonlunun bu yönü sıfır.. Biz eğlenmesini de bir olayı kınamasını da bilmeyiz.. Maalesef durum bu.

Istanbulda yaşayan 400 bin Trabzonlu var derler.. Bunun % 10 u katılsa 40 bin kişi yapar ama değil 40 4 bin kişi katılmaz.. Bu durum üzücü maalesef..

ismail markaloğlu
ismail markaloğlu - 7 yıl Önce

İstanbuldaki taraftarlar gurupları ve TS lular takım istanbul a geldiğinde stadı dolduruyorsunuz bakalım TS hakkını arama adına İstinyeyi doldurabilecekmisiniz gün sınav günü, gün gövde gösterme günü, gün Hak arama günü Hayden İstinyeye

SIRADAKİ HABER

banner441