TFF'nin başına Şenes Erzik mi?

TFF başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın istifası sonrası boşalan koltuğa Şenes Erzik mi geçecek?Türk futbolu yeni başkanını bekliyor. Turgay Şeren, Şenes Erzik'le konuştu. Şeren, Erzik ile konuştuğunu ve kendisinin Şeren'e, olumsuz yönde cevap vermediğini beli

Spor 02.02.2012, 12:44
TFF'nin başına Şenes Erzik mi?

TFF başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın istifası sonrası boşalan koltuğa Şenes Erzik mi geçecek?

Türk futbolu yeni başkanını bekliyor. Turgay Şeren, Şenes Erzik'le konuştu. Şeren, Erzik ile konuştuğunu ve kendisinin Şeren'e, olumsuz yönde cevap vermediğini belirterek, "Bana hiç menfi cevap vermedi. 'Turgay' dedi. 'Ben artık Avrupa'dan sıkıldım. Gelip ülkemde eğer bana böyle bir görev verirlerse severek çalışırım" dedi.

Yorumlar (10)
YADELLERDEN 9 yıl önce
Şunlar,bunlar,Mehmet Ali'ler,şimdi de Erzik'ler mi?yeter artık,Federasyona GÜNEŞ (!)doğsun...Güneş gibi herkesi ısıtacak,aydınlatacak birisi gelsin.Şöyle hak-hukuk tanıyan,mazlumların haklarını savunan...Şimdi değilse,ne zaman ?
sulots 9 yıl önce
suyu havası feri kaçmış ülkeye dinlenmeye gelecek insanları istemiyoruz. üstüne üstlük o da fenerli.gerçi haluk ulusoy trabzonlu da ne oldu. o da gs ya çalıştı
burak_han 9 yıl önce
sıkılırsın avrupada tabi,seni adamdan sayıp iş yaptıranmı var orda,okada senedir oradasın türk takımlarına hiç faydan oldumu,avrupada çatır çatır haklarımız gasp edilirken sesin hiç çıktımı.şimdide gelip buralarda ahkam keseceksin.hadi canım ordan.
murat toygar 9 yıl önce
Şenes Erzik TFF başkanlığına getirilirse,2. Aydınlar olur.Fenerbahçe nin haklarını korumak uğruna dibe vurmuş Türk futbolunu bitirir. Gelecek kişi radikal kararların altına imza koyabilecek,bürokrat yapıda düzgün biri olmalı.
k.alemdar 9 yıl önce
dur durdugun yerde ne verdinki ne vereceksin bundan sonra, fb masasi seni, gelsin bir fb li gitsin bir fb li, iyi vallahi yaa. benim adayim mehmet atalaydir.
Eye Of The Tiger 9 yıl önce
Federasyon'a tarafsız bi adam başkan olmalı.Fenerin fedailerinden sıkıldık artık.Türk futbolu umurlarında değil.Varsa yoksa fener.Hakemsiz hazırlık ma.ı bile kazanamayacak nitelikteki feneri resmen ittire kaktıra zorla şampiyon yapıyorlar...
k.alemdar 9 yıl önce
bunun simdi birden ortaya cikmasi tesadüf degil arkadaslar, buda oynanan oyunun bir basamagidir, fb yi kurtarmayi cesaret edebilecek birisi aranmaktadir ve bu kiside tam aranan kandir, gündem maddesi olarak ortaya atilmistir, ilerleyen günlerde bakin ve görün neler olacak, kesinlikle karsi cikilmalidir.
ADIL 9 yıl önce
Bu işten anlayan genç delikanlı tecrubeli bir anadolu delikanlısı aranıyor.Bizans imparatorluğuna çalışanlardan bıktık artık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@