banner556

>

TFF'den TS Başkanına cevap!

Türkiye Futbol Federasyonu, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Başkan Yıldırım Demirören ile yaptığı görüşmenin ardından yaptığı açıklamalara cevap verdi.Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi: "

Spor 27.09.2013, 18:33
TFF'den TS Başkanına cevap!

Türkiye Futbol Federasyonu, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Başkan Yıldırım Demirören ile yaptığı görüşmenin ardından yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi: "Trabzonspor Kulübümüzün Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Federasyonumuzu ziyaretinin ardından yaptığı açıklamaya ilişkin olarak, bazı medya organlarında, "TFF Başkanı Demirören de Türkiye'de şike yapıldığını kabul ediyor" şeklinde ifadelerin yer aldığının görülmesi üzerine bir açıklama yapılması ve konunun aydınlatılması ihtiyacı doğmuştur. İbrahim Hacıosmanoğlu ziyaretinde, Başkanımız Yıldırım Demirören'e kulübünün sıkıntılarını anlatmış ve görüşlerini dile getirmiştir.

Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören de, kararları, Türkiye Futbol Federasyonu'nun bağımsız kurullarının aldığını, bu işin çözümü noktasında tek müracaat yerinin de Tahkim Kurulu olduğunu ifade etmiştir. Söz konusu görüşmede, bu konuya ilişkin başkaca bir konuşma gerçekleşmemiştir."

Yorumlar (3)
ahmet şahin 7 yıl önce
Açıklamada şike yapılmamıştır demiyor. Ayrıca Fenerbahçemiz yerine "Trabzonspor Kulübümüz" diye bahsedilmesi manidar. Başkanın sözleri doğru. TFF'yi karar almaya zorlayacak yegane güç Trabzonspor'un Büyük Taraftarıdır.
adil türk 7 yıl önce
Korkarlar tırsarlar.

Çünki büyük rantları var bu işlerden.

Şike var dese doğruları söylemiş olacak fakat doğruları söylemeye bile bukadar korktuklarına göre.Büyük çıkarları var bu işten.

Topu tahkime atıyorlar.
GÜMÜŞHANELİ 7 yıl önce
Ey başkan son hatırlatmayı da yaptık sana. Artık bundan sonra Türkiye ceza alırsa senin kaçacak yerin olamaz. Sen ve senin yandaşların bu ülkenin kaderiyle oynayamaz. TS olarak adeta suçunu itiraf eden Aydınlar ve geldiği günden bu yana Fener avukatlığı yapan Demirören'i Türk Adaletine teslim etmeliyiz. Ha eğer Türk adaleti cezasını vermezse UEFA alt dudaktan alacak kurtuluş yok. Bizden demesi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@