TFF'den Trabzonspor'a ret

Trabzonspor Kulübü'nün Türkiye Futbol Federasyonu'na yaptığı 2010-11 sezonu şampiyonluğunun Fenerbahçe'den alınıp kendilerine verilmesi talebini Tahkim Kurulu reddetti.İşte Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklama; "Trabzonspo

Spor 22.11.2012, 17:36
TFF'den Trabzonspor'a ret

Trabzonspor Kulübü'nün Türkiye Futbol Federasyonu'na yaptığı 2010-11 sezonu şampiyonluğunun Fenerbahçe'den alınıp kendilerine verilmesi talebini Tahkim Kurulu reddetti.

İşte Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklama;
 
"Trabzonspor AŞ'nin TFF Yönetim Kurulu'nun 01.11.2012 tarih ve 17 sayılı toplantısında aldığı karara karşı başvurusuna ilişkin Kurulumuzun E.2012/236 numaraya kayıtlı dosyasında duruşma açıldı. Duruşmaya Trabzonspor AŞ vekilleri ile Federasyon vekili katıldı.
 
Tarafların sözlü açıklamaları ve beyanları dinlendi, tutanak altına alındı. Yapılan müzakere neticesinde; başvuru konusu TFF Yönetim Kurulu kararının usul ve esasa uygun olması nedeniyle Trabzonspor AŞ tarafından yapılan başvurunun reddine oybirliği ile (2012/254 K.); karar verilmiştir"
 
Tahkim Kurulu


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
adil türk 9 yıl önce
Fakat biz onları adam etmesini biliriz.Güçlünün Yanında olmak,adaleti hiçe saymak. ancak size yakışır.
deli gibi seven 9 yıl önce
ne demek reddetmek?sampiyonlugumuzu calan takimi hangi sebeplerden dolayi savunuyorsunuz.hirsizlar kim icin puanlari caldilar...sizin kibleniz varmi....
ahmet mert 9 yıl önce
Bu aşamada Fener'in seçtiği tahkimden kupa beklemek hayal. Yönetimin yapacağı iş TFF ve Kurulları hakkında görevi kötüye kullanmaktan savcılığa suç duyurusunda bulunmaktır. Ortada bir mahkeme kararı varken reddetmesi demek verilen görevi yapmamaktır. Yetkiyi kötüye kullanmaktır.
ahmet mert 9 yıl önce
Eğer savcılık suç duyurusunu reddederse o zaman bu ülkede adalet bitti diyebiliriz rahatça. AHİM'e gitmek yanlıştı.
ERCAN CELLAT 9 yıl önce
ben trabzonsporu imkansızı başardığı için tuttum alışıla gelmiş düzene adaletsizliğe başkaldırdığı için.ben trabzonlu değilim çoğu trabzonlunun trabzonspordanda bi ahber olduğunuda gördüm çevremde..demek istediğim siz trabzonlular eğer bu adaletsizlğe karşı birlik olup başkaldırmassanız hiçbir sonuç lamassınız güç sizde aslında bakın akp en başta bu işin sorumlusudur ama o partiye bir tek tepki varmı evet chp de aynı pisliği yaıyor ama siz korkunuzdan akp"ye değil anca chp "ye çaıtıyosunuz böle olmaz adaletsizleğe karşı birlik olun
mete günaydın 9 yıl önce
Haklı şampiyonluğumuzu gaspederek şikecilere verilmesine sabep olan siyasi yada sportif platformdaki her bir kişinin dilerim yüce Allah tan soyları kurusun..Boyları devrilsin..Allahın laneti ve gazabı üzerlerine olsun..Bu zalimlere her kim destek oluyorsa bu şehirde yedikleri ekmek haram kan olsun..Çoluk çocuklarından çıksın..(amin)
MUSTAFA HAMZAN 9 yıl önce
Ercan bey çok haklısın ama gelde anlat. bizimkiler kuru gürültü. bağırıp çağırıp paşa paşa oy verirler hepsine. adamsanız ilk seçimlerde sandığa oy değil TS amblemi atarsınız. ama nerdeeeeeee. Bizim taraftar hiç kusura bakmasın tırrrrrraaaaş. Bi başkana bile yeterince sahip çıkamıyorlar. Vallahide billahide biraz akıllı davransak resmen herkesi öttürürüz be.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@