TFF'den önemli açıklama

 Türkiye Futbol Federasyonu, Yıldırım Demirören adına sosyal medyada yayınlanan mesajlarla ilgili bir açıklama yaptı. TFF, bu mesajların hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığını ve Yıldırım Demirören'in sosyal medya ile ilgili herhangi bir adresi olmadığını

Spor 05.08.2012, 18:02
TFF'den önemli açıklama

 

Türkiye Futbol Federasyonu, Yıldırım Demirören adına sosyal medyada yayınlanan mesajlarla ilgili bir açıklama yaptı. TFF, bu mesajların hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığını ve Yıldırım Demirören'in sosyal medya ile ilgili herhangi bir adresi olmadığını açıkladı. İşte TFF'den yapılan o açıklama:

 

"Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in ağzından bazı sosyal paylaşım sitelerinde çeşitli mesajlar yayınlandığını görmekteyiz.

 

Hiçbir sosyal paylaşım sitesinde ve de sosyal medyada Sayın Demirören'in şahsına ait bir hesap yer almamaktadır. Yıldırım Demirören'in ismini kullanarak yapılan bu açıklama ve yorumlara kamuoyunun itibar etmemesini önemle rica ederiz."

 

Saygılarımızla

 

Türkiye Futbol Federasyonu

Yorumlar (6)
OSMANLI 8 yıl önce
biz zaten demirörenin hiçbir ifadesine itibar etmiyoruz..
deli dumrul 8 yıl önce
tüpe zam mı geldi ne anlıyamadım
ADIL 8 yıl önce
Bunun arkasında bir alamet olabilir.
Bi İhtimal 8 yıl önce
O nun da zamanı gelicek demir öreninde fişini cekicek 17+fedarasyon=Trabzonspor onlar hepsi biz TEK.
erkan alkan 8 yıl önce
Ey tup'cu bu dunyada isin obur dunyada ne yapacan hic dusundunmu?Ahirette iki elim yakanda olacak oglum bak git.
oflu mehmet 8 yıl önce
deger neye verilir degerli olanlara su yildirim ismini duydummu cinelr tepeme cikiyor ona deger verenler ondan daha degersiz olduklari icindir o da o külübe kayit oldu dansözler külübüne geldigimiz su hallere bir bakin kimin hangiyerlere geldigini görün dayin varsa yasarsin yoksa sürünmeye mahkumsun Türk futbolu bitmistir arkadaslar ispatida ortada

Gelişmelerden Haberdar Olun

@