TFF'den FIFA'ya yanıt!

UEFA'dan sonra FİFA'nın da şike soruşturması kapsamında bilgi istemesine üzerine; Türkiye Futbol Federasyonu FİFA'nın bu isteğine yanıt verdi.Türkiye Futbol Federasyonu dün akşam saatlerinde FİFA'dan gelen “Bizi şike süreciyle ilgili bilgilendirin” istek

Spor 31.01.2012, 15:19
TFF'den FIFA'ya yanıt!

UEFA'dan sonra FİFA'nın da şike soruşturması kapsamında bilgi istemesine üzerine; Türkiye Futbol Federasyonu FİFA'nın bu isteğine yanıt verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu dün akşam saatlerinde FİFA'dan gelen “Bizi şike süreciyle ilgili bilgilendirin” istek yazısına bugün cevap verdi. 

TFF genel sekreterliği tarafından FİFA'ya gönderilen yazıda son olağanüstü genel kurulla ilgili “Kulüpler birliğimizin disiplin talimatımızın 58.maddesinin bir defaya mahsus uygulanmaması ilgili önergesi oylamaya sunulmuş ancak kabul görmemiştir” ifadesine yer verildi.

Yazıda ayrıca katılım sayısına da değinilirken son paragrafında FİFA'nın evrak talebine, “Genel Kurulumuz ile ilgili tutanaklar kısa süre içinde tarafınıza gönderilecektir” cevabı verildi.

Yorumlar (1)
k.alemdar 9 yıl önce
önce sadece uefa vardi simdi abisi olan fifa da geldi kapimiza, kivirmaya devam edin isterseniz, ama bu kurumlarin alkis tutacagini size sakin olaki düsünmeyin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@