7m

7m

hyundai

TFF'de kritik toplantı!

Genek Kurul, daha önce ilan edilen gündem maddeleri ile gerçekleştirilecek. Ankara Sheraton Otel’de yapılacak olan genel kurul daha önce ilan edilen gündem maddeleri ile gerçekleştirilecek ve saat 11:00’da başlayacak. Genel kurulda, haklarında şike ve teş

Spor 25.01.2012, 15:12
TFF'de kritik toplantı!

Genek Kurul, daha önce ilan edilen gündem maddeleri ile gerçekleştirilecek. Ankara Sheraton Otel’de yapılacak olan genel kurul daha önce ilan edilen gündem maddeleri ile gerçekleştirilecek ve saat 11:00’da başlayacak. 

Genel kurulda, haklarında şike ve teşvik primi iddiası bulunan kulüplere uygulanması muhtemel yaptırımların değiştirilip, değiştirilmemesinin görüşüleceği ve karara bağlanacağı kaydedildi.

Genel Kurul'da çoğunluğun sağlanamaması halinde ikinci toplantı aynı gündemle, delege tam sayısının asgari üçte biri ile 27 Ocak 2012 Cuma günü aynı saatte; ikinci toplantıda da çoğunluk sağlanamadığı takdirde üçüncü toplantı aynı gündemle, çoğunluk aranmaksızın 3 Şubat 2012 Cuma günü aynı saatte yapılacak.


Yorumlar (1)
ercalik 10 yıl önce
Arkadaşlar sakin olun, Bakın mantık şu: Feneri UEFA ben bu takımı istemiyorum, dedi. Bu net, yani Fenerin UEFA nezdinde aklanma şansı sıfır. TSye de ben seni alıyorum dedi. Bu da net, Dolayısıya TSnin UEFA nezdinde suçlanma şansı sıfır. Haaaa buradan nereye gidilebilr, TFF konuşur duruuuuuuuuuuur ama ben UEFAnın kararını tanımıyrum diyemez, konuacak konuşacak konuşşacak taaaaaaaa UEFA onlara gidin TSnin kupasını verin, yoksa gelip ben vereceğim diyene kadar TFF konuşmaya devam edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@