banner491

TFF ne yapmaya çalışıyor!

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Beşiktaş maçı sonrasında yaptığı açıklamada TFF Amatör kümedeki şikeyi tespit ederken Süper lig'deki şikeyi görememesi düşündürücüdür söyledi.  ike sürecinin sürdüğünü belirten Yener, “Süreç devam ediyor, şimdi biz

TFF ne yapmaya çalışıyor!

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Beşiktaş maçı sonrasında yaptığı açıklamada TFF Amatör kümedeki şikeyi tespit ederken Süper lig'deki şikeyi görememesi düşündürücüdür söyledi. 

 ike sürecinin sürdüğünü belirten Yener, “Süreç devam ediyor, şimdi biz hukuki anlamda bu süreci sürdürüyoruz. Tabii ki öncelikle UEFA Disiplin Kurulu’nun kararını bekliyoruz.Bu karar henüz açıklanmadı. Türkiye’de de Futbol Federasyonu’na başvurumuz var. Yeniden yargılama gerektiğini, yani etik kurulun da disiplin kurulunun da dosyayı yeniden incelemesi gerektiğine inanıyoruz.
 
Çünkü İstanbul 16.Ağır Ceza Mahkemesi’nin kararı ortada kararı ortada. Fenerbahçe Kulübü’nün 11 maçta şike ve teşvik yaptığı kesin. Dolayısıyla bunun uygulanması lazım. Futbol Federasyonu İnegöl’deki bir maçtaki şikeyi tespit edip bir amatör takımı küme düşürüyor Ama maalesef bunu başka takımlara uygulayamıyor bu da enteresan”
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
MUSTAFA HAMZAN
MUSTAFA HAMZAN - 7 yıl Önce

Sayın Yener

enteresan değil bunların topu iyi aile çocukları. bilerek yapmamışlardır canım.

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

TFF dibine kadar pisliğe batmış.Okyanuslara atsan temizlenmez.Tff nin kadrolarını kim oluşturuyor.Bu kadrolar lkimlere hizmet ediyorlar.Amaçları nedir.?Bunları açtığınızda nasıl bir tabloyla karşılaşacağınız belli.

Şenes EZİK bey UEFA daki yüz karamızdır.

banner441

banner494