7m


7m

hyundai

TFF Lig TV ile devam ediyor!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Digitürk'le aralarında bir sorun olmadığını, anlaştıklarını ve Digitürk'ün yayınlarına devam edeceğini bildirdi.Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyn

Spor 13.01.2012, 13:29
TFF Lig TV ile devam ediyor!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Digitürk'le aralarında bir sorun olmadığını, anlaştıklarını ve Digitürk'ün yayınlarına devam edeceğini bildirdi.

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner'le birlikte YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya'yı ziyaret eden Aydınlar, ziyaretin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Spor Toto Süper Lig'in yayın hakkına sahip olan Digitürk'ün, futbolda şike soruşturmasının ardından aboneliklerin iptal edilmesiyle gelirlerinin ciddi anlamda düştüğünü ve zararın giderilmesine dair olumlu yanıt alamaması halinde, ihale bedelinin düşürülmesi için mahkemeye başvuracağını açıkladığının anımsatılması üzerine Aydınlar, konuya ilişkin şu an için bir problemin olmadığını söyledi. Aydınlar, ''Arada bir sorun yok. Yayıncı kuruluşla anlaştık. Yayıncı kuruluş, yayınlarına devam edecek'' dedi.


Yorumlar (1)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Dekoderi sattım !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@