alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

TFF Hakkımızı versin

 Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor’un hakkının neyse verilmesini isteyerek “Biz hakikaten kent olarak hiçbir tarafa düşmanlığımız yok. Hiçbir takımın şu küme düşsün, bu bilmem nereye gitsin böyle bir derdimiz yok. Biz neyi

Spor 26.04.2012, 16:47
TFF Hakkımızı versin

 

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor’un hakkının neyse verilmesini isteyerek “Biz hakikaten kent olarak hiçbir tarafa düşmanlığımız yok. Hiçbir takımın şu küme düşsün, bu bilmem nereye gitsin böyle bir derdimiz yok. Biz neyi istiyoruz. Futbol hakikaten tertemiz olsun. Bizim hakkımızda neyse hukuken verilsin” dedi. 

ic3.20120426165301.jpg

Kunduracılar caddesinde girdiği bir iş yerinde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Kurul Başkanı, aynı zamanda TFF İcra Kurulu üyesi Arif Koşar, TFF Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Beyazlı, TFF eski yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Atal ve Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar ile karşılaşan Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor’un hakkının aranması için sivil toplum örgütleriyle dün yapılan toplantıyı hatırlatarak ”O toplantıda yaptığımız konuşmalar yürekten ifadelerimizdi. Takımımız, başkanımız, yönetim kurulumuz gayet beyefendice, medenice, etik kurallara riayet ederek, Trabzon’un ve Trabzonspor’un hukuki hakkını istediler ve hiçbir taşkınlık yapmadılar, ben bunu yaşayan bir birisiyim” diye konuştu.

“Bir yerde bir siyasi vazifemiz ve kimliğimiz olmakla birlikte tüm platformlarda çok kibarca ve medeni bir şekilde taleplerimizi dile getiriyoruz” diyen Gümrükçüoğlu, “Biz hakikaten kent olarak hiçbir tarafa düşmanlığımız yok. Hiçbir takımın şu küme düşsün, bu bilmem nereye gitsin böyle bir derdimiz yok. Biz neyi istiyoruz. Futbol hakikaten tertemiz olsun. Bizim hakkımızda neyse hukuken verilsin” ifadelerini kullandı.

TFF İcra Kurulu üyesi Arif Koşar ise “Elimizde geldiğince Türk futboluna en iyi hizmeti vermek gayreti içerisindeyiz” şeklinde konuştu.


Yorumlar (20)
bozohan 10 yıl önce
belediye başkanını çok severim ona yazık olacak. bence başbakana anlatmalı. çünkü hakkımızı vermeyen yediren ve yiyen o...
marfat 10 yıl önce
yureklıysen bağlı olduğun partının baskanından ıste sen onu eğer vermezse korkma bağımsız aday ol yıne secerız senı..
Eye Of The Tiger 10 yıl önce
Fenerliler bizim şampiyonluğumuzu çalıyorlar... Biz hakkımızı aradığımızda da kızıyorlar...
dtbay 10 yıl önce
Hakikaten Trabzon ve trabzonspor sevgisi taşıyorsan akp den istifa edersin çekersin resti ama yapamazsınız koltuk tatlıdır,belki ben bilgisayar başında sallıyorum sallamak kolay senin yerinde ben olsam yapabilirmiydim muhtemelen bende yapamazdım
OnAir_TS 10 yıl önce
2010-2011 sezonunun kupa sahibi TRABZONSPORDUR. BUNU SIKEYI YAPANLAR BILE BILIYORLAR.
fatihten 10 yıl önce
bu zamana kadar kimsenin sesi çıkmadı, borun pazarı geçince bağırıyorlar,
OnAir_TS 10 yıl önce
dürüst delikanli olsalar, kitap ne yaziyorsa uygulasalarda bizde kalkip ayakta alkislasak, önyargilarimiz icin özür dilesek. AMA MAALASEF YINE BIZ HAKLI CIKARIZ ONLAR DEGIL.TÜRKIYEYI SASIRTACAK INSAN DEGIL BUNLAR. KESKE SASIRTSALAR.
Murat kartal 10 yıl önce
Hakikaten sampiyon olduguna TS un inananlar var. Ya sahada oynanan maclara bakin hangi maclar şike belli olur.buca-ts , karabuk -ts bu sene ne oldu takimin yarisi gittigi halde.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@