TFF binasında esrarengiz hırsızlık

Türkiye Futbol Federasyonu binasına kimliği belirsiz kişiler girdi. Hiçbirşeyin çalınmadığı olayda ilginç detaylar kafaları karıştırdı. İçeriye giren kişinin sadece lisans ve dosyaları karıştırması olayın ilginç bir hal almasını sağladı. Gizemli ziyaretçi

Spor 17.10.2012, 08:32
TFF binasında esrarengiz hırsızlık

Türkiye Futbol Federasyonu binasına kimliği belirsiz kişiler girdi. Hiçbirşeyin çalınmadığı olayda ilginç detaylar kafaları karıştırdı. İçeriye giren kişinin sadece lisans ve dosyaları karıştırması olayın ilginç bir hal almasını sağladı. 

Gizemli ziyaretçinin içeride antrenör odalarını karıştırdığı belirlendi. Ayrıca futbolcu lisanslarına bakıp etrafa saçtığı ve bazı bilgisayarları açarak dosyalar üzerinde inceleme yaptığı da anlaşıldı. 
 
8 Ekim Pazartesi günü gerçekleşen esrarengiz olay şöyle yaşandı;
Binadan sesler gelmesi üzerine, kapıda bekleyen özel güvenlik görevlileri binaya girdi. Etrafı dağınık gören görevliler içeride bir kişiyle göz göze geldi. Bunun üzerine içerideki kişi kaçmaya başlayınca güvenlik görevlileri ile kovalamaca yaşandı. Hırsız olduğu sanılan kişi, güvenlik görevlilerini atlatarak, bina dışına çıktı ve koşarak izini kaybettirdi.
 
HIRSIZLIK GİRİŞİMİ DEĞİL
Güvenlik görevlilerinin çağırdığı polis, federasyon binasındaki antrenör odalarının karıştırıldığını belirledi. Ayrıca futbolcu lisanslarının da karıştırıldığı, bazı futbolcu lisanslarının da etrafa saçıldığı görüldü. Bazı bilgisayarları da açarak dosyalar üzerinde inceleme yaptığı anlaşıldı. Ancak, bilgisayarlardan herhangi bir dosyanın kopyalanıp kopyalanmadığı ise belirlenemedi.
 
İçeride neler vardı?
- Abdullah Avcı'nın yurt içi ve dışından tespit ettiği oyuncuların listesi.
- Milli takımın teknik ekibi ve oyuncularının pasaportları.
- Türkiye Futbol Federasyonu'nun yaptığı sözleşmeler.
- Milli takımda görev yapan futbolcuların analizleri.
- Hiddink'ten kalan rapor ve analizler.
 
- Türkiye çapında futbol tarama ekibinin listesi ve oyuncu lisansları.
- TFF bünyesinde çalışan teknik adamların isim ve performans listesi.
Yorumlar (1)
mahya muhlıs 8 yıl önce
rıdvan dilmen girmiştir.aday kadroyu kendisi yapsın diye..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@