7m

7m

hyundai

tamfinans

TFF başkanlığı için Trabzonlu aday

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın bugün görevinden istifa etmesinin ardından, bu göreve ilk talip olan isim, Trabzonspor eski yöneticilerinden İbrahim Hacıosmanoğlu oldu.İbrahim Hacıosmanoğlu, AA'ya yaptığı yazılı açıklamada,

Spor 31.01.2012, 20:21
TFF başkanlığı için Trabzonlu aday

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın bugün görevinden istifa etmesinin ardından, bu göreve ilk talip olan isim, Trabzonspor eski yöneticilerinden İbrahim Hacıosmanoğlu oldu.

İbrahim Hacıosmanoğlu, AA'ya yaptığı yazılı açıklamada, TFF Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu'nda başkan adayı olacağını belirterek, ''Kuralları iradeyle, dürüstçe ve cesurca uygulamak, çocuklarımıza gelecekte temiz bir futbol bırakmak ve Türk futbolunu yarınlara taşımak adına, TFF'nin 27 Şubat 2012 tarihinde yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu'nda başkanlığa adaylığımı koyuyorum'' ifadelerini kullandı.

"AYDINLAR'IN YERİNDE OLMAK İSTEMEM"

Daha önce şike davası ile ilgili olarak yaptığı bir açıklamada istifa eden TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın bulunduğu duruma değinen Hacıosmanoğlu, "Ben Federasyon Başkanının tavrını spor sever olarak yadırgıyorum. Bilgilendirme amacıyla siz kulüpler Birliği ile toplantı yapamazsınız, çünkü siz karar vericisiniz. Mehmet Ali Aydınlar'ın yerine olmak istemezdim.

Ben Federasyon Başkanı olsaydım, Fenerbahçe'nin yerine Trabzonspor olsaydım, Trabzonspor yöneticileri benimle görüşmeye gelebilir miydi? Bakın Spor Bakanı, Federasyon yetkililerine randevu vermiyor, neden vermiyor?

"Sürecin tamamlanmasını bekliyorum" diyor. Bir müdahale oldu dedikodusu olmasın diye yapıyor bunu" demişti.


Yorumlar (41)
k.alemdar 10 yıl önce
keske secilsen, bundan daha güzel birsey olamazdi. aday olmaniz bile gurur verici, tsk ler.
benedikt 10 yıl önce
seni başkan yaparlar mı hani nerde eğer fenerbahçeyi amatöre düşürmezse ben hiç bişe bilmiyorum:D:D
Bordosu Mavilim 10 yıl önce
Canıgönülden destekliyorum.TFF başkanı TS'li olsun.Ahlaksızlıkları hem ortaya çıkarsın hemde herkese güven versin.Fenevide hak ettiği yere göndersin !!!
dahi 10 yıl önce
kazanırsa feneri dünya futbol tarihinden siler
Ergün 10 yıl önce
Sn.Hacıosmanoğlu, ne kadar yürekli bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunuzu ve Aziz Yıldırım'la husumetinizin bulunduğunu yedi düvel biliyor. Bunlar sizi seçmezler.Kıvırabilecek misiniz? Hayır! O zaman seçmezler. Yalan konuşabilecek misiniz? Hayır! O zaman seçmezler. Sabah söylediğinizden akşam vazgeçebilir misiniz? Hayır. O zaman seçmezler. O nedenle aday olmayın lütfen!
basHkan 10 yıl önce
vallahı aklımdan geçmedı değıl bu pıslığı temızlemek sana yakışır başkan işanlah olursun butun kalbımızle yanındayız
Ahmet erdoğan 10 yıl önce
Inşallah kazanır ama bence ıst kulüpleri yedirmez
tnt 10 yıl önce
koskoca tff yönetiminde bir ts li var onuda red ediyoruz.sonra yandım anam.bu yönetime kesinlikle ts li birinin seçilmesi gerek en azından yönetimde azami yönetici sokmak gerek.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@