TFF başkanlığı için 8 isim

Mehmet Ali Aydınlar'ın istifa etmesi sonucu Futbol Federasyonu başsız kaldı. 27 Şubat'ta yapılacak seçimli Genel Kurul'da başkanlığa adaylığını koyacak olan kişi resmen ateşten gömlek giyecek. Süper Lig kulüpleri yeni başkan için şimdiden kulislere başlad

Spor 03.02.2012, 11:57
TFF başkanlığı için 8 isim

Mehmet Ali Aydınlar'ın istifa etmesi sonucu Futbol Federasyonu başsız kaldı. 27 Şubat'ta yapılacak seçimli Genel Kurul'da başkanlığa adaylığını koyacak olan kişi resmen ateşten gömlek giyecek. Süper Lig kulüpleri yeni başkan için şimdiden kulislere başladı bile. Adayda aranan en büyük özellik şike davasını herkesi memnun edecek şekilde karara bağlayacak bilgi ve yetenekte olması..

8 isim tartışılıyor

Kamuoyunda ismi başkanlık için tartışılan 8 kişi var. Murat Aksu, Levent Bıçakçı, Haluk Ulusoy, Şenes Erzik, Mehmet Atalay, Ayhan Bermek, İbrahim Hacıosmanoğlu, Affan Keçeci. İbrahim Hacıosmanoğlu aday olacağını söyledi. UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik ise adaylığı düşünmediğini açıkladı. Diğer isimlerle kulüpler arasındaki görüşme ve değerlendirmeler ise sürüyor.

Adayların durumları

Murat Aksu: Fenerbahçe ve Beşiktaş destekliyor.

Mehmet Atalay: GSGM'deki başarıları nedeniyle adaylığı destekleniyor.

Levent Bıçakçı: Eski TFF başkanı, hukukçu olması avantajı.

Haluk Ulusoy: Eski TFF başkanı tecrübesi var

Ayhan Bermek: TFF'ye her başkan arandığında gündeme geliyor.

İbrahim Hacıosmanoğlu: Kulüp yöneticiliği tecrübesi var

Affan Keçeçi: Beşiktaşlı, TFF tecrübesi var.

Yorumlar (4)
k.alemdar 9 yıl önce
benim adayim mehmet atalay, ibrahim beyide isterim ama mehmet atalay kadar lobisi olmayabilir, levent bicakci ve haluk ulusoy hangi cüretle aday oluyor, sasmamak elde degil.
LAZİO 9 yıl önce
İsme gecen 8 şahısdan Mehmet Atalay: tercihi bütün külüplerimiz tarafından desteklenmeli levent bıcakcı haluk ulusoy affan keçeçi murat aksu ayhan bermek size diyorum ki cekin ellerinizi fotboldan.. İbrahim Hacıosmanoğlu: biz seni ilerde trabzonspor külübü başkanı olarak görmek istiyoruz yaşın genc olma olması nedeniyle şimdilik toysun yok ederler seni sen bize lazumsun
sinaa 9 yıl önce
Murat AKSU Babasından tehlikeli pkk destekli,çetecilik var zaten destekleyenlere bak başkada bişey söylemeye gerek yok,Tam bir karadezli düşmanı,Seçilen kişinin istanbul kulüplerinin taraftarı olmamalı Anadoludan biri olmalı.
ADIL 9 yıl önce
Bu yıllarca böyle olmadımı.Yine öyle olacak .Maçlar ayarlanacak ve istanbul takımları yine korunacak.Anadolu takımlarının hakkı yenilmeye hep devam edecek.Umarım yanılan ben olurum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@