alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

"Teşvik mi, ne teşvik'i"

Manisaspor Kulübü, İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nce görülen davanın 13. duruşmasında ifade veren Kenan Yaralı'nın ağzından çıktığı iddia edilen sözleri yalanladı.İşte Manisaspor'dan yapılan açıklama:"Futbolda şike iddialarına yönelik Özel Yetkili İsta

Spor 03.05.2012, 14:41

Manisaspor Kulübü, İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nce görülen davanın 13. duruşmasında ifade veren Kenan Yaralı'nın ağzından çıktığı iddia edilen sözleri yalanladı.

İşte Manisaspor'dan yapılan açıklama:

"Futbolda şike iddialarına yönelik Özel Yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nce görülen davanın 13. duruşmasında başkanımız Kenan Yaralı'nın verdiği ifadenin ardından bazı ulusal ve yerel medyada, “Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı'ya, Hakim Mehmet Ekinci'nin, 'Hikmet Karaman size Trabzonspor'un teşvik primini anlattı mı' şeklinde soru yönelttiği ve Yaralı'nın da 'Evet anlattı' yanıtını verdi” şeklinde yer alan tutarsız, bir çok kişi ve kurumu suçlayan haberler yer almıştır.


Özel Yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nce görülen davadaki bütün ifadeler kayıt altındadır. Söylenen sözlerin harfi harfine resmi kaydının yapıldığı bir mahkeme sürecinde ortaya atılan, hiçbir aslı olmayan bu haberler, zor bir dönemin yaşandığı Türk futbolunda yeni bir sayfanın açılmasına engel olmaktadır.

Bu haberleri yapan ve yayınlayan zihniyet, Türk futbolunun ve Manisaspor Kulübü'nün içinde bulunduğu hassas dönemden, haksız çıkar elde etme peşinde olan, güven ortamının yeniden oluşturulmasını istemeyen zihniyettir.

Türk futbolunu ve Manisaspor Kulübü'nü daha fazla zor duruma düşürmek isteyen bir kesim tarafından Başkanımız Kenan Yaralı'nın ifadeleri şeklinde gösterilen haberleri yapan kişi ve kurumlara karşı hukuki süreç başlatılacaktır ve Yüce Türk adaleti önünde gerçekler ortaya çıkacaktır."


Yorumlar (3)
ismailhakkiyildirim 10 yıl önce
haber61 yönetimi bu haberi yapan kurulusları yanı hakım sordu kenan yaralı duydum dedı dıyen kurulusları derhal mahkeme önunde hesap vermesını saglamak ıcın kulube duyuruda bulunalım ben bunu internetsporda okumustum mesela boyle yalan haber yapanlar kanun önunde hesap vermesını sağlayalım bır ıkı derken bu basın artık dogru haber yapmayı öğrensin..
OnAir_TS 10 yıl önce
bu durumda trabzonspor bu haberi yapan medya kuruluslarina acilen dava acmalidir.
delitay 10 yıl önce
3 temmuztan bu yana trabzonsporu bu çirkin ve kirli işlerin içerisine sokmaya çalışan fener medyasının son icrahatıdır.öncekiler gibi yine başaramadılar başaramıyacaklarda

Gelişmelerden Haberdar Olun

@