alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Teofilo silahla tehdit etti

Independiente ile oynanan ve Racing’in 4-1 mağlup olduğu son maçta gördüğü kırmızı kartla hali hazırda 10 kişi olan takımının 9 kişi kalmasına sebep olan Teofilo, soyunma odasında da takım arkadaşlarıyla kavga etti. İddiaya göre sorumsuzca gördüğü kart ne

Spor 16.04.2012, 14:12
Teofilo silahla tehdit etti

Independiente ile oynanan ve Racing’in 4-1 mağlup olduğu son maçta gördüğü kırmızı kartla hali hazırda 10 kişi olan takımının 9 kişi kalmasına sebep olan Teofilo, soyunma odasında da takım arkadaşlarıyla kavga etti.

 

İddiaya göre sorumsuzca gördüğü kart nedeniyle takım arkadaşlarının tepkisini çeken Teofilo, çantasında çıkardığı paintball silahıyla futbolcuları tehdit etti. Bardağı taşıran bu inanılmaz olayın ardından takım kaptanı Sebastian Saja arkadaşlarını bir araya toplayarak görüştü ve Teofilo’yu takım otobüsüne almamaya karar verdi. Kolombiyalı oyuncu olay sonrası evine gitmek için taksi çağırmak zorunda kaldı.

 

"ARTIK TAKIMA DÖNEMEZ"

Kulüp başkanı Gastón Cogorno konuyla ilgili bir açıklama yaparak Teofilo’nun biletinin kesildiğini duyurdu.

Molina, Kolombiyalı oyuncunun Racing’deki zamanının dolduğunu ve bir daha takıma dönmesinin imkansız olduğunu söyledi.

Cogorno, oyuncunun menajeriyle görüştüğünü de dile getirerek "Konuyla ilgili bugün (Pazartesi) kesin bir karar alacağız. Ancak şu kesin ki Teo artık Racing'te ne antrenmana ne de maçlara çıkamaz. Artık bitti" ifadelerini kullandı.

 

Mağlubiyetin ardından yaşanan bu skandal sonrası daha fazla devam edemeyeceğini söyleyen teknik direktör Alfio Basile ekibiyle birlikte istifa etti. Basile’in yardımcılarından Claudio Ubeda Fox Sports’a yaptığı açıklamada Teo’nun iyi bir futbolcu olmasına karşın sınırı aştığını söyledi ve “Kararı ben verecek olsam, Teofilo bir daha benim takımımda oynayamaz” diye konuştu.

 

Trabzonspor’da oynadığı dönemde de gördüğü kartlarla tepki çeken ve son olarak ülkeden kaçarcasına uzaklaşan Teofilo, Racing Club’ta da olaylarıyla hatırlanacak gibi görünüyor.

Daha önce antrenman sırasında takım arkadaşıyla yumruklaşan Teofilo, son maçla beraber bu sezon iki, toplamda ise Racing formasıyla dört kırmızı kart görmüş oldu.


Yorumlar (19)
hoptekts 10 yıl önce
tam lalak yaa
cz_diamond 10 yıl önce
bu adam da zekasız yeteneklilerden,ne zaman ne yapacağı belli olmayan bomba gibi patlamaya hazır her an.anlayacağın bi işe yaramaz..engin,teofilo,emre,quaresma,melo hep aynı kafadalar,zekasızlar...
cesur yürek 10 yıl önce
Neredesiniz fırsatçılar.sallayın şenol a teofiloyu küstürdü diye .gözünüz aydın psikopatınız sahnede :)))
acants 10 yıl önce
Bu olay kesinlikle ts teo'nun satışından yüzdesel para almaması için planlanmıştır.
irfan çiçek 10 yıl önce
Bu haber sizlerin kafalarınızı kumdan cıkartmanıza elbet yardımcı olacaktır..
cesur yürek 10 yıl önce
adam adam değilmiş diyemiyoruz da.hala kılıf arıyoruz.yok yüzdesel de yok bilmem ne .yazık yazık.
mavi yaka 10 yıl önce
Teo nun bu ülkeden gitmesinin nedenini Engin Baytara sorun ????
selimcan 10 yıl önce
hala mı şenol güneşi savunuyorsunuz.

demek ki şenol güneş sizin gibilerine çok bile.

la dün akşam bizi sade f.bahçelilere değil bütün türkiyeye rezil eden adamı savunmak ne demektir be kafası hala kumda olanlar...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@