Telegol'de şoke eden şike iddiası

Tv8'de ekrana gelen Telegol programında Serhat Ulueren, İspanya futbolu için çok ses getirecek şike iddiasında bulundu. 18 Eylül Pazartesi gecesi Tv8'de Serhat Ulueren moderatörlüğünde ekrana Telegol programında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Ulueren, pr

Spor 18.09.2012, 10:00
Telegol'de şoke eden şike iddiası

Tv8'de ekrana gelen Telegol programında Serhat Ulueren, İspanya futbolu için çok ses getirecek şike iddiasında bulundu.

 
18 Eylül Pazartesi gecesi Tv8'de Serhat Ulueren moderatörlüğünde ekrana Telegol programında ilginç bir iddia ortaya atıldı.
 
Ulueren, programda Cristiano Ronaldo'nun mutsuzluğu ile ilgili olarak, Real Madrid'in forma sponsoru olan "bwin" adlı şirketin şike yaptığı, bazı maçlarda kazanacak takımı belirlediği ve Portekizli futbolcunun bu yüzden dertli olduğunu iddia etti.
 
İddianın çıkış kaynağı olarak Ronaldo'nun Portekizli bir gazateciye verdiği röportajın varlığının dile getirildiği programda, "bwin" şirketinin röportajın ses kaydının yayınlanmaması için söz konusu gazeteciye 5 milyon euro önerdiği ifade edildi.
 
Serhat Ulueren ayrıca Real Madrid'den ayrılması gündemde olan Brezilyalı Kaka'nın ve teknik direktör Jose Murinho'nun da bu durumdan haberdar olduğunu ve rahatsızlık duyduğu belirtti.
Yorumlar (1)
Hasan Altiner 8 yıl önce
Burunlarinin dibindeki hirsizligi aciga cikaramayan yalakalar taaa ispanyaya uzanmis

Gelişmelerden Haberdar Olun

@