banner556

Tecrübelilere özel görev!

 Bu oyunculardan saha içerisinde gördükleri her türlü aksaklığa müdahale etmelerini isteyen Mustafa Akçay, bu arada Malouda’dan Adrian ile birlikte hücum organizasyonlarını yönlendirmesini, Zokora’dan ise savunmayı organize etmesini istedi.Avrupa tecrübes

Spor 02.10.2013, 13:22
Tecrübelilere özel görev!

 Bu oyunculardan saha içerisinde gördükleri her türlü aksaklığa müdahale etmelerini isteyen Mustafa Akçay, bu arada Malouda’dan Adrian ile birlikte hücum organizasyonlarını yönlendirmesini, Zokora’dan ise savunmayı organize etmesini istedi.


Avrupa tecrübesi yüksek olan Bosingwa ise önünde oynayacak olan Yusuf’u desteklemek ve ona moral vermekle görevlendirildi.  Bosingwa, Yusuf’tan övgüyle bahsederek, "Gerçekten çok özel bir yetenek. Süratinin yanı sıra çok teknik bir futbolcu. Kendisini geliştirmeye çalışırsa onu çok iyi yerlerde görebiliriz" diye konuştu.

Yorumlar (3)
hamza salih 7 yıl önce
Malouda ve Bosingwa iyi çıktı. Adrian dersen bence futbol profesörü. Zokora da çalışırsa biz alırız maçı. Adrian kesinlikle ilk 11de olmalı.
muharrem 7 yıl önce
En iyi skor beraberlik . Lazio kupayi alacak kapasitede bir takim. Super alan savunmasi yapiyorlar, Hernaneste her ozellik var. Bizim onlari yenmemiz cok ama cok zor, ancak herkes iki kisilik kosmasi lazim ki yenebilesin .
recep ayar 7 yıl önce
Lazioyu gözümüzde büyütmeyelim son haftalarta hicde formda degiller. Trabzonun yenebilecegi bir takim. Ben kazanacagimiza cani gönülden inaniyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@