'Tebrikler Onur kardeşim'

Fenerbahçe maçında kalesini gole kapatan ve yaptığı kurtarışlarla tam not almayı başaran Onur Kıvrak'a ilk tebriklerden biri sakatlığı sebebiyle eldivenleri devreden Tolga Zengin'den geldi.Takımın tamamının futbolunu çok beğendiğini ve galibiyeti kaçırdık

Spor 26.09.2012, 10:10
'Tebrikler Onur kardeşim'

Fenerbahçe maçında kalesini gole kapatan ve yaptığı kurtarışlarla tam not almayı başaran Onur Kıvrak'a ilk tebriklerden biri sakatlığı sebebiyle eldivenleri devreden Tolga Zengin'den geldi.

Takımın tamamının futbolunu çok beğendiğini ve galibiyeti kaçırdıkları için sevinemediklerini söyleyen kaptan, “Kazanmaya çok yakındık, olmadı. Ama toparlanma açısından iyi işler yaptık. Trabzonspor’un gücü daha da iyilerini yapabilecek noktada. Tek yapmamız gereken her maçta böyle iştahlı oynamak” dedi.
 
Kaleyi devrettiği Onur Kıvrak’ın performansını da değerlendiren Tolga Zengin, “Onur yetenekli bir kaleci. 
 
Oynadıkça daha da iyi olacak. Ona en büyük desteği de ben vereceğim” ifadesini kullandı. Hatırlanacağı gibi Sivas maçında sakatlanan milli file bekçisinin en erken 6 hafta sonra sahalara dönebileceği açıklanmıştı.

 

Yorumlar (5)
metin ertem 8 yıl önce
bu kaleciye güvenim sonsuz bana göre türkiyenin yetiştirdiği en iyi kalecidir recep onur kıvrak.....
erkan çakır 8 yıl önce
ALLAHA ŞÜKÜR KALEMİZ SAĞLAM İKİNİZEDE GÜVENİMİZ SONSUZ,HEM AHLAKİ HEMDE YETENEK YÖNÜNDEN TÜRKİYENİN EN İYİ KALECİLERİSİNİZ.
onur sarmusak 8 yıl önce
herzaman söylüyorum devamlı söylicem onur dünyanın en iyi 5 tane kalecisinden bitanesidir bi kalecide bulunması gereken bütün özellikler onurda mevcut cabukluk ceviklik yan top hakimiyeti reflekslerine söylicek bişey yok zaten yer tutuşu degajları geriye atılan toplarda hatasız oluşu herşeyiyle dört dörtlük bi kaleci onuru sakın ama sakın kaybetmeyin 88 dogumlu adam en az 10 sene daha kalemizde sorun yaşamayız onur saglıklı oldugu sürece kim olursa olsun kim gelirse gelsin kaleye onur geçmeli
Beylül Şanlı 8 yıl önce
Onurumuzu,onurlu gençlerimizle kurtardık.Fenere sahasını dar ettik ,daha ne olsun gol eksik olsun,sağlık olsun.
ihsan 8 yıl önce
tebrikler inşallah sen de trabzon dan gitmezsin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@