banner556

Taraftarlardan Lazio harekatı!

 Fırtına Gençlik Başkanı Serkan Kalkan, Türk futbolunun yüz akı olan Trabzonspor'un taraftar gücünü tüm dünyaya Lazio maçında göstermeleri gerektiğini söyledi.Spor Toto Süper Lig ve Avrupa'da başarılı sonuçlar almasına rağmen taraftarların maçlara olan il

Spor 01.10.2013, 11:23
Taraftarlardan Lazio harekatı!

 Fırtına Gençlik Başkanı Serkan Kalkan, Türk futbolunun yüz akı olan Trabzonspor'un taraftar gücünü tüm dünyaya Lazio maçında göstermeleri gerektiğini söyledi.


Spor Toto Süper Lig ve Avrupa'da başarılı sonuçlar almasına rağmen taraftarların maçlara olan ilgisizliği yönetim, teknik heyet ve futbolcuları üzerken, bordo-mavili taraftar gruplarından Fırtına Gençlik, Lazio maçında tribünlerin boş kalmaması için harekete geçti.
Trabzonspor Fırtına Gençlik Başkanı Serkan Kalkan, Trabzon şehrinin ve Türk futbolunun yüz akı olan, Avrupa'da ülkemizi başarıyla temsil eden takımımızın Lazio karşısına kritik mücadeleye çıkacağını belirterek, "Sadece Trabzonspor renklerine gönül verenlerin değil ay yıldızlı bayrağımızın sıcaklığını yüreğinde hisseden tüm vatandaşlarımızı karşılaşmaya davet ediyoruz"dedi.


Trabzonspor'un yaşanan tüm zorluklara rağmen dik duruşundan hiç bir zaman taviz vermediğini belirten Kalkan, "Tüm spor severleri UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacağımız Lazio maçında, takımı tribünde desteklemeye davet ediyoruz. Bu karşılaşmaya sadece bir müsabaka olarak bakmamak lazım. Avrupa'ya, dünyaya Trabzonspor'un haklarını arama noktasında ne kadar güçlü bir taraftar topluluğu olduğunu göstermemiz açısında da önemli bir fırsat olarak değerlendirilmesi gerekiyor. "şeklinde konuştu.

Yorumlar (6)
Adem Özdemir 7 yıl önce
Ben bu durumu Trabzonspor'la alakalı bir durum olarak değerlendirmiyorum. İnsanlar artık sonucunu önceden bilinenlerden zevk almıyor. şike ortada ceza veren yok yada geç gelecek adelet adelet olmaktan çıkıyor.taraftarlar ise gruplar adında her türlü çirkinliği yapacaklar dur diyen yok ... gibi artık futboldan soğuduk . ailemle birlikte, rahat bir şekilde stadyumda zevk alacağım temiz futbolu özledim.

saygılarımla.
adil türk 7 yıl önce
Şike süreci insanları bıktırdı.

Fakat böyle önemli maçlarda Taraftarlarımız o stadı yine dolduracaktır.
memed arifoğlu 7 yıl önce
sen gideceksin,o statlar dolacak...
memed arifoğlu 7 yıl önce
bizi düşünün trabzonu ve trabzonsporu kimse adamdan saymıyor,bizden korkmuyorlar,bu beni herşeyden soğutuyor,bir babayiğit yomu çıkıp haykıracak,gelin dostlar öyle bir meşru gösteri yapalım ki,korksun utansınlar...hakkımızı versinler...
HASAN UZUNALİ 7 yıl önce
davet ettıklerının bılet paralarını bu sahısmı verecek..
alp turk 7 yıl önce
Trabzonspor un başındakiler bukadar açıktan siyasi bir partinin il başkanıymış gibi davranır...trabzonspor u bu partiye alet ederse o stat dolmaz..taraftarı böldüler...bu yönetim gitmeden yada tavrını değiştirip trabzonspor kimliğinin bütün partilerden üstün ollduğunu açıkça göstermeden hiçbir maça gitmem....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@