banner556

Taraftardan "BİZANS" tepkisi!

Bordro mavili taraftarlar, Lig TV’nin yayınladığı klipte tezahüratlarında yer alan, "Biz dar sokaklarında" sözünün ekrana yazıyla, "Bizans sokaklarında" diye verilmesine büyük tepki gösterdiler.GAF YAPTILARLig TV, Fenerbahçe–Trabzonspor maçının öncesinde

Spor 09.10.2013, 13:26
Taraftardan

Bordro mavili taraftarlar, Lig TV’nin yayınladığı klipte tezahüratlarında yer alan, "Biz dar sokaklarında" sözünün ekrana yazıyla, "Bizans sokaklarında" diye verilmesine büyük tepki gösterdiler.

GAF YAPTILAR

Lig TV, Fenerbahçe–Trabzonspor maçının öncesinde yaşananları ekrana getirirken büyük bir gafa imza attı. Bordo mavili ekibin İstanbul’a gelişi, karşılanması ve taraftarların görüntülerini yayınlayan Lig TV’de, takımın kamp yaptığı otelin önündeki taraftarlar da ekrana getirildi. Bordo mavili taraftarların, "Biz dar sokaklarında, dinmeyen yağmurunda" sözleriyle başlayan tezahüratlarını yayınlayan Lig TV, ekrana, "Bizans sokaklarında" yazısı koydu.

gaf.jpg
Taraftarlar, tezahüratın sözlerinin ekranlara yanlış şekilde getirilmesini, tepkiyle karşıladılar. Sosyal medyada ve haberin yayınlandığı yerel internet sitelerinde, "Bilinç altlarındaki sözlerin dışa vurumu", "Bizi yıllardır böyle dışlıyorlar ama asıl Bizans oyunlarına başvuranlar kendileri" yorumunda bulunuldu.

Ba arada bazı taraftarlar ise, "Tezahüratı bilmeyenler bu şekilde anlayabilir. Olayı büyütmeye gerek yok" dediler.

Yorumlar (2)
Olgun 7 yıl önce
Butur şeyler gafın otesınden heryil tekrarlanan şeyler.Lig tv,trt vs dönüşümlü olarak bilinçli yapılıyorlar.

Artık bu türt durumları mahkemeye taşımalıyız.Adamlar şike yapıyorlar,Askerden kaçıyorlar sonrada bana şikeci yada asker kaçağı dersen seni mahkemeye veririm diyorlar.Yani Mahkemenin aldığı kararı bile soyletmemeye çalışıyorlar.Biz ise adamlar hakaret ediyor ama mahkemeye bile vermiyoruz.
ali mutlu 7 yıl önce
biz dar sokaklarda cümlesini bizans sokaklarında anlamışlar. yani şöyle anlamışlar bizans = istanbul yani istanbul sokaklarında..bence böyle anlamaları daha ii olmuş.daha fazla girmiş fenere istanbula..yani biz heryerdeyiz gibi bir şey olmuş..ayrıca herşeyi bırakın adamlar bize rum diyor pontus rum diyor,bizans demitor bizans istanbul bizans onlar....bir az akıllı atmış bunu ortaya bizimkiler de takılmış peşine gidiyor... bizans sokakları daha anlamlı lig tv ye teşekkürler. bilmeden güzel bi şe yapmış...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@