vardallar

Taraftara küfür ettim, çünkü...!

Fenerbahçe'nin milli file bekçisi Volkan Demirel, Hırvatistan maçında tribünlerle yaşadığı olayın nedenini açıkladı.“Önce eşimle ilgili bir pankart gördüm. Sonra ısınırken ismiyle karıma küfür ettiler. Devam ettim ama bir noktada kimyam bozuldu. Verdiğim

Spor 22.11.2011, 11:34
Taraftara küfür ettim, çünkü...!

Fenerbahçe'nin milli file bekçisi Volkan Demirel, Hırvatistan maçında tribünlerle yaşadığı olayın nedenini açıkladı.

“Önce eşimle ilgili bir pankart gördüm. Sonra ısınırken ismiyle karıma küfür ettiler. Devam ettim ama bir noktada kimyam bozuldu. Verdiğim karşılık en baştaki hareketlereydi.”

A Milli Takım’ın TT Arena’da Hırvatistan’a 3-0 yenildiği maçta tribünlerle küfürleşmeye kadar varan gerginlik yaşayan Volkan Demirel’in aşırı tepki vermesinin nedeni ortaya çıktı: Eşi Zeynep hanıma edilen küfürler.

“Anasını .... çocukları” diye küfür ettiği ekranlara yansıyan Volkan Arena’da yaşananları Milli Takım’dan dönüşte Samandıra’da şu sözlerle takım arkadaşlarıyla paylaştı: Daha sahaya ilk çıktığımda eşimin adının yazıldığı bir pankart gördüm. Sonrasında ısınırken karımın adını kullanarak tribünden küfür etmeye başladılar. Böyle şeyler çok ağrıma gidiyor.


Bunları duyunca tüm kimyam bozuldu. Profesyonelliğin gereği maça devam ettim ama orada tribün sahaya çok yakın. Galatasaraylılar sürekli benimle uğraşma halindeydi.

Bir noktaya kadar dayandım ama sonra sigortam attı. Ben de karşılık falan verdim ama o tepkinin sebebi aslında maçın başındaki hareketlerdi. Maçlarda küfür bilmediğimiz bir şey değil. Ama insan karısıyla ilgili duyunca kontrolünü kaybedebiliyor.”

ARENA'DA NE OLMUŞTU
Hırvatistan'ın attığı 3. golün ardından Modric’in şutunu kurtaran Volkan Demirel pozisyon sonrası kale arkasında G.Saraylı taraftarların alaycı alkışlarına sinirlendiği için tepkisini alkışlayarak göstermişti. Ardından tribünlerin kendisine küfürlü protestoda bulunması üzerine Volkan da kameralara yansıyan malum küfürle taraftarlara karşılık vermişti.


Yorumlar (5)
burak kapıcıoğlu 10 yıl önce
Yalannnn yok öyle bişey.. Bu densiz ikinci yarı kaleye geldiğinde tüm taraftarlar tarafından alkışlandı moral verildi. Bunu yapan taraftar durduk yere adama küfür eder maç önceside pankart hazırlarmi? Ben ordaydım kendisi kaşındı.
tolgabolukbasi 10 yıl önce
O taraftarların GS li olduğunu nerden çıkardın volkan. ligde geriye 17 takım kalıyor fb de sonra. TS li de olabilir. Sen geçen sezon kadıköyde sözde şampiyonluğunuzu kutlarken mikrofonu eline alıp ''Koyduk muuu' diye bağıran bir kaleciye diğerlerinin nasıl davranmasını bekliyorsun. Sen ahlaksız bir sporcusun. Keza sen nereye Koyduun diye de sormadan edemeyeceğim. Şimdi de onlar sana koyuyor ahlaksız sporcu!
cingün 10 yıl önce
her iki tarafta milli hislerden yoksun.

araya bir de tolgabollukbaşii isimli arkadaş işin içine TRABZONSPORU karıştırıyor..

Trabzonspor seyircisi böyle terbiyesizlik yapmaz. milli maçta hiç yapmaz. utan da diğer kulüplerden birinin ismini değil de Trabzonsporun ismini söyleme. nedir sizin bu Trabzonsporla alıp veremeyeceğiniz.

Zaten süper ligin 14 takımının içinde bu 3 büyük kulübün sempatizanı olanlar yüzünden, lig sonlarına doğru kasıtlı olarak bu 3 kulübe hediye ettikleri puanlar yüzünden Trabzonspor her sezona eksi 10 puanla lige başlıyor...
ölürümts 10 yıl önce
anana sövseler sesin çıkmaz....
Ahmert 10 yıl önce
Sırf FB'li olduğu için şuan Volkan'ı eleştiriyorsunuz. Aynı duruma aynı tepkiyi siz de verirsiniz!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@