Taraftar, takımı küme düşürdü!

 Sakarya'da 1. Amatör Küme'de mücadele veren Kaynarcaspor, sahasında oynadığı maçta taraftarlarının çıkardığı olaylar sebebiyle bir alt lige düşürüldü. Takımın 4 futbolcusuna da hak mahrumiyeti cezası verildi.  Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (A

Spor 05.04.2013, 12:34
Taraftar, takımı küme düşürdü!

 

Sakarya'da 1. Amatör Küme'de mücadele veren Kaynarcaspor, sahasında oynadığı maçta taraftarlarının çıkardığı olaylar sebebiyle bir alt lige düşürüldü. Takımın 4 futbolcusuna da hak mahrumiyeti cezası verildi. 
 
Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Disiplin Kurulu, 1. Amatör Küme'de 31 Mart Pazar günü Kaynarcaspor ile Kalaycıspor arasında oynanan maçta çıkan olaylar sebebiyle ev sahibi takıma ceza verdi. Kurul, Kaynarcaspor'u 2. Amatör Küme'ye düşürdü. Futbolculardan Gökhan Sevinç'e 1 yıl 6 ay, Emrah Gebeş'e 1 yıl, Erkan Sevil'e 4 ve Cüneyt Uzun'a ise 3 maç hak mahrumiyeti cezası verildi. 
 
Kaynarcaspor ile Kalaycıspor arasındaki maçta çıkan olaylarda 3 polis ile 2 gazeteci yaralanmıştı. Olaylarla ilgili gözaltına alınan bir futbolcu ile bir taraftar tutuklanmıştı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@