Taraftar bu kez farklı olacak!

Torku Konyaspor maçına taraftarlar fazla ilgi göstermemişti. Bu durum, teknik heyet ve futbolcuları üzerken Ünal Karaman ve Mustafa Yumlu açıklamalarıyla hayal kırıklıklarını dile getirmişti.Bordo-Mavili taraftarlar, bu akşam stadı tamamen doldurmaya hazı

Spor 03.10.2013, 12:23
Taraftar bu kez farklı olacak!

Torku Konyaspor maçına taraftarlar fazla ilgi göstermemişti. Bu durum, teknik heyet ve futbolcuları üzerken Ünal Karaman ve Mustafa Yumlu açıklamalarıyla hayal kırıklıklarını dile getirmişti.

Bordo-Mavili taraftarlar, bu akşam stadı tamamen doldurmaya hazırlanıyor. Fiyatları 20 ila 750 TL arasında değişen biletlerin tükenme noktasına geldiği öğrenildi. Ayrıca taraftarların bu akşam için özel hazırlıklar yaptıkları, özellikle 61. dakikada görsel bir şölen planladıkları kaydedildi.

 
Yorumlar (6)
Hasan GENC 7 yıl önce
seyirci macta hareket ister sahada sanki ruhlar var rakip bizden fazlagibi
ertekin aytaç 7 yıl önce
maç saatinde çok yağmur yağabilir.şemsiyelerinizi unutmayın.futbolcularımız inşallah kaygan zeminde sarı ve kırmızı kartlar görmezler.
ertekin aytaç 7 yıl önce
bilet fiyatlarını ucuzlatın stat dolar.maraton 30 lira olmalı.seyirciyi Trabzonspor çok üzdü.fedakarlığı takım ve yönetim yapsın.
tarık buğra 7 yıl önce
daha önce sahamızda oynadığımız lazio maçına gitmiştim.deniz tarafındakı kale arkasındaydım.maçta önce yakılan meşela dumanından yanımdakileri bile göremiyordum.ama maçı kaybetmıştık.ozman kalede victor vardı.hatalı bir gol yemişti.bu akşam yine yakalım avni akeri :)
tarık buğra 7 yıl önce
arkadaş tribüne şemsiye ile girmek yasak.buradan hatırlatmak istedim
hamza salih 7 yıl önce
beleş mezar bulsan içine gireceksin. Kardeşim millet parasıyla destek veriyor takımına. senin dediğine bak.!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@