alexa metrics

banner560

banner572

Tahkim'den Emre'ye idari tedbir

Tahkim Kurulu, Fenerbahçeli Emre Belözoğlu hakkında idari tedbir kararının uygulanmasına karar verdi.TFF Tahkim Kurulu Başkanının çağrısı üzerine 28 Nisan 2012 günü olağanüstü olarak toplanan Tahkim Kurulu gündemindeki işi inceleyerek aşağıdaki kararı alm

Spor 28.04.2012, 13:33
Tahkim'den Emre'ye idari tedbir

Tahkim Kurulu, Fenerbahçeli Emre Belözoğlu hakkında idari tedbir kararının uygulanmasına karar verdi.

TFF Tahkim Kurulu Başkanının çağrısı üzerine 28 Nisan 2012 günü olağanüstü olarak toplanan Tahkim Kurulu gündemindeki işi inceleyerek aşağıdaki kararı almıştır.

E.2012/114

Alain Deguy Didier Zokora'nın PFDK'nun Fenerbahçespor AŞ'nin futbolcusu Emre Belözoğlu ile ilgili 19.04.2011 tarihli, E.2011/2012-1036, K.2011/2012-1265 sayılı kararına itirazına ilişkin Kurulumuzun E.2012/114 numaraya kayıtlı dosyası incelendi.

İtirazın süresinde olduğu ve gerekli harcın yatırıldığı görüldü. Dosyanın mahiyeti gereğince olaya ilişkin görüntü üzerinde inceleme yapmak üzere bilirkişi huzura alınarak değerlendirmeleri Kurulumuzca dinlendi. Yapılan müzakere neticesinde FDT'nın 84.maddesi dikkate alınarak Fenerbahçespor AŞ futbolcusu Emre Belözoğlu hakkında idari tedbir uygulanmasına, incelemenin devamına karar verilmiştir" denildi.


Yorumlar (11)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Beter ol ırkçı Emre!!!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Zokora'nın YAZIK kelimesi içinize oturdu galiba imana geldiniz dimi?
pitbull 10 yıl önce
şampiyonluk hiç bu kadar yakın olmamıştı..artık bahaneleri kalmadı.trabzonda sivasa teşvik teşebbüsünde bulunmuşmuş..kim bulunmuş ne zaman bulunmuş,nerde bulunmuş? belli değil.etik kurulu trabzonlu yöneticilerden hiç birinin savunmasını almamış. alamaz çünkü trabznlu yöneticilerle alakalı bir şey yok.sadri başkanın dediği gibi kenar süsü yapmaya çalışıyorlar trabzonu..ama yapamazlar,yemez artık..şampiyonluk geliyor..
denizersucu 10 yıl önce
insanları din dil ırk ayrımı yaparak aşagılamak ancak senin gibi sabıkalılara yakışır merak etme fenerin şikesini kapatanlar sana madalya takarlar
VARSAYOKSATRABZONSPOR 10 yıl önce
şampiyonuz allahımızın izniyle !
derintuna 10 yıl önce
bi de yari trabzonlu imis,gecin bu isleri zaten hep bu icimizdeki irlandalilardan cektik cekecegimizi.avrupada olsa bu sözlere enaz 10 mac men ve 100 binlerce euro para cezasi verirlerdi.bakalim tüpcünün tahkimi ne ceza verecek
Teoman Aytolan 10 yıl önce
Pittbul katdes iki universite bitirdim cok gordum gecirdim egitimsiz sokak serserisi tavirlari gosteriyorum bu haksizliklar karsisinda bu kadar pislik terbiyesizlik olmaz ya sivasa zeki mazlum denen herif gitmis kendi adina konusmus kulubun haberi yok ... Hatta sivastan bir menejer bu durumu nevzat sakara iletince(tapelerde kayitli) sakar biz o islere karsiyiz diyor ne diiim kafayi yemeyiz ibsallah!
hepgurbet 10 yıl önce
aldatmacadan baska bir sey degil,oynamiyacakti.asil mesele unutturuyorlar .sikecilere ceza ,gerisi fasa fiso...saygilar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@