alexa metrics

banner560

banner572

STÖ'ler yol haritası çizecek

HABER61 ÖZEL - Trabzonspor Yönetimi, Çarşamba günü saat 11.00’da yaşanan süreçle ilgili Sivil Toplum Örgütü temsilcilerine bir yemek verecek. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde verilecek olan yemekte Trabzonspor yönetim kurulu, Sivil Toplum Örgütleri’nin fik

Spor 21.04.2012, 16:55
STÖ'ler yol haritası çizecek

HABER61 ÖZEL - Trabzonspor Yönetimi, Çarşamba günü saat 11.00’da yaşanan süreçle ilgili Sivil Toplum Örgütü temsilcilerine bir yemek verecek.

 

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde verilecek olan yemekte Trabzonspor yönetim kurulu, Sivil Toplum Örgütleri’nin fikirleri ve düşüncelerini alacak.

 

Fikir alış verişi sonrasında ise Trabzonspor yönetimi kendisine farklı bir yol haritası belirleyecek.


Yorumlar (6)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Tesislerimizin adını değiştirelim:)
tkbd61 10 yıl önce
mehemet ali yılmaz ismi oradan silinmeli
OnAir_TS 10 yıl önce
elinden gelen herseyi yap, sonradan keske diyecegin hicbirseyi es gecme. sen tek savasiyorsun ama biz arkandayiz.
kutbay 10 yıl önce
Sadece STÖ değil, siyasiler nezdinde de girişimde bulunulmalı. Seçimde boğazına atkı alan kürsüdün atıp/tutuyor. Özellikle siyasiler pabucun pahalı olduğunu anlamalı. Geç kalınsa da iyi bir hamle.
pitbull 10 yıl önce
bencede tesislerin adı değişmeli..bunu yönetimler yapamazlar. biz trabzonlular olarak bir kampanya başlatıp tesislerin adını değiştirebiliriz.. örneğin kazım koyuncu tesisleri çok güzel bir isim olabilir..
bayram konak 10 yıl önce
İş işten geçti artık. Türkiye güçlünün para babaların kazanmak için herşeyi mübah görenlerin dediği oluyor. Tek çaremiz uefa, fifa. Hatta insan hakları mahkemesi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@