banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

"Statlar 2013'e Hazır"

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) yetkilileri, Türkiye'de düzenlenecek Dünya 20 Yaşaltı Futbol Kupası statlarının hazır olduğunu bildirdi.FIFA'nın internet sitesinde, gelecek yıl Türkiye'nin ev sahipliğinde düzenlenecek kupaya ilişkin, "St

Spor 13.12.2012, 11:29

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) yetkilileri, Türkiye'de düzenlenecek Dünya 20 Yaşaltı Futbol Kupası statlarının hazır olduğunu bildirdi.

FIFA'nın internet sitesinde, gelecek yıl Türkiye'nin ev sahipliğinde düzenlenecek kupaya ilişkin, "Statlar, Türkiye-2013'e hazır" başlıklı haber yer aldı.
 
FIFA heyetinin, geçen hafta boyunca Türkiye'nin 7 ilindeki (Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul, Kayseri, Rize, Trabzon) statları incelediği belirtilen haberde, "Bazı bölümlerde değişiklik yapılması istenmesine karşın, statlar, genel anlamda maçlara hazır. FIFA, söz konusu değişikliklerin yerine getirilip getirilmediğini, kupa başlamadan aylar evvel yerinde denetleyecek" değerlendirmesi yapıldı.
 
Futbolcuların zamanlarının büyük bölümünü geçirecekleri antrenman alanlarının ve tesislerin de incelendiği belirtilen haberde, FIFA heyetinin, gün sonunda Yerel Organizasyon Komitesi ile toplantı yaptığı, bu toplantının ana maddelerinin kura çekimi, törenler, ulaştırma ve takım hizmetleri ile pazarlama, bilet satış, yayın ve güvenlik gibi konular olduğu kaydedildi.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@