vardallar

Spor Kamoyuna duyuru

Bugün açıklanan “Şike İddianamesi” sonrası yaşanan bazı olumsuzluklar ve bazı çevrelerin haber61’i  kendi çıkarları doğrultusunda eleştirmeleri bu yazıyı siz değerli okuyucularımızla paylaşmamıza vesile oldu.Kurulduğu günden beri Trabzonspor’un iyi günde,

Spor 03.12.2011, 20:29
Spor Kamoyuna duyuru

Bugün açıklanan “Şike İddianamesi” sonrası yaşanan bazı olumsuzluklar ve bazı çevrelerin haber61’i  kendi çıkarları doğrultusunda eleştirmeleri bu yazıyı siz değerli okuyucularımızla paylaşmamıza vesile oldu.

Kurulduğu günden beri Trabzonspor’un iyi günde, kötü günde her zaman yanında olan haber61 bunu defalarca şu cümlelerle dile getirmişti “Türkiye’de haberciliğin önderiyiz ama Trabzon ve Trabzonspor’dan tarafız var mı itirazı olan”

Hal böyle iken haber61 kayıtsız ve şartsız Trabzonspor’un dolayısıyla onun yönetiminden hocasına, futbolcusundan odacısına kayıtsız şartsız destek olurken bazı kesimler tarafından “Trabzonspor yönetiminin resmi sayfası gibisiniz” değerlendirmelerine aldırış etmedik bile.

Evet haber61 taraf, belki bir yayın kuruluşunun olmaması gerektiği şekilde taraf, var mı itirazı olan.

Biz tarafız arkadaş Trabzon ve Trabzonspor’dan tarafız.

Siz çok değerli okurlarımızdan özür dileyerek, haber61.net’in işleyişi hakkında bilgi eksikliği olanlara bazı açıklamalar yapmak istiyoruz:

Haber61.net yorum haberciliği yapmaz. Sadece haberi verir.

Haber61.net’in değerli okuyucuları haberlere kendi görüş ve düşünceleri doğrultusunda yorum yapar.

Yaptıkları yorumlar haber gündemine göre yüzlerce hatta  binlerce haber61.net’in editörlerinin önüne gelir.

Editörlerde bu yüzlerce, binlerce yorumu okuyarak onaylamaya bir yandan da yeni haberleri siz değerli okuyucularına sunmak için haber girişi yapmaya çalışır.

Kısıtlı imkanlarla Türkiye’nin en çok okunan haber sitesi konumuna, gelen haber61  editörleri  bu yorumlardan küfür  ve çirkin ifadeler yer alanları çıkarır ve diğerlerini yayına yollar.

 

Evet kısıtlı imkanlar dedik, sadece en az 2 editörün  yorum onaylamakla görevlendirilmesi gereken bu işlemi aynı zamanda haber giren editörlerimizin yapması ve dolayısıyla aklı hem haber hem de yorumda olması sebebiyle bazı onaylanmaması gereken yorumlarda yayına girebilmektedir.

 

Kısaca haber61 haberi verir yorumu değerli haber61 okuyucuları yapar.

Haber61 yorum yapmaz haber verir.

Bu konunun bazı kesimler tarafından iyi algılanmasını önemle rica eder, haber61.net’in haberlerine yapılan yorumların haber61.net tarafından yapılmadığının bilinmesini önemle vurgulamak isteriz.

 

Biz okuyucularımızın gönderdiği yorumları kontrol ederek yayına sunmakta, hatta Trabzon ve Trabzonspor aleyhine yapılan bir çok yorumu da içinde hakaret, küfür olmadığı halde yayına sokmamaktayız. Hem de hiçbir sorumluluğumuz olmadığı halde.

 

Haber61.net yayın ilkeleri okunduğunda  www.haber61.net  'de yayınlanan haberlere yapılan yorumlardan hiç bir suretle www.haber61.net  sorumlu değildir. Tüm sorumluluk yorumu yapan kullanıcıya ait olup haber61 yayıncılık sorumluluk kabul etmez.” Açıklaması yorum sorumluluğunun kime ait olduğunu açıkça anlatmaktadır.

 

Sevgili Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri,

Bizler haber61.net olarak her zaman Trabzonspor’un yanında olduk, Trabzonspor ve sizlerin sözcüsü, savunucusu, savaşcısı olduk.

Trabzonspor bizim sevdamız, Trabzonspor bizim aşkımız.

Sizin suskun olduğunuz dönemlerde Trabzonspor’un hakkını biz savunduk.

Sizin suskun olduğunuz zamanda değerli okuyucularımız yorumlarıyla Trabzonspor için mücadele verdi.

 

Sevgili Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri, Haber61.net olarak sizlerin bazı okuyucularımızın yaptığı yorumlara verdiğiniz tepkiyi anlayışla karşılamaya çalışırken şunu da söylemeden geçemeyeceğiz

 

“haber61.net’in bazı yorumcularının yorumlarına tepki vereceğinize, Sivasspor maçı öncesi yaptığı açıklamalarla gündeme oturan yardımcı antrenörümüzün  söylediklerini gözden geçirin”


Yorumlar (27)
memleketli 10 yıl önce
Trabzonsporumuz tek markamız, kalbimiz biz de onun damarlarıyız o teklerse biz yataklara düşüyoruz, ayrıca yardımcı hocanın açıklamasını okuyarak öğrendim şok oldum, herkese saygılar
metehan turan 10 yıl önce
haber 61'e sonuna kadar destek veriyorum. Trabzonsporumuzun hakkını savunmak haber 61 ve biz taraftarlara düştü. çünkü ts yönetimi Trabzonunmuzun hakkını savunmaktan aciz durumda. trabzonsporun tarihinde bu kadar ezildiğini hatırlamıyorum. fenere yalakalık yapan yönetici, şikeciye selam gönderen teknik adam istemiyoruz. Bu böyle biline.
gökhan 10 yıl önce
Ilk once herkeze selamlar ben 28 yasindayim ve kendimi bildim bileli haber61 bilirim trabzon ve askimiz trabzonsporu banane istanbu yalaka medyasindan salla gitsin nevarsa haber61 de var arkadaslar bizi herzaman savunan onlar oldu her konuda ve ben herzamanda destekliyorum onlari sonuna kadar verdikleri dogrucu haber yuzunden hersei ilk onlar sayesinde okuduk istanbul yalakalari hep bos gecti ama haber61 asla ve asla bizi hep ayakta tutan onlar oldu helal olsun onlara ve unalada bi kac lafim olcak o sozledigin sozler sana hic yakismadi tasidin armaya ilk bakta nerde olduna bak ozaman oyle sozler saarf et unal bey bilemiyosan ozaman cek git sana kalmis degiliz biz saygilar renktaslarim
ardalaa 10 yıl önce
çünkü, trabzon yönetimi fenere destek olmadı, kendilerininde kusuru olduğundan olayı kapatma yoluna gitti, bunu trabzon u düşündüklerinden yaptılar doğru veya yanlış
yavuzalkan 10 yıl önce
trabzonspora taraf olan her şeye biz de tarafız saygılar sunarım........
inadina ts 10 yıl önce
trabzonsporumuzu iddianamenin icne cekmek icin bir sürü yalan dolan aciklamalar yapan mecnun otlariyakini özlemis hayret.
trabzonlu doğduk biz 10 yıl önce
şu kanaltürkte şuan devam eden programa bizden birisi Allah rızası için bağlansın siz bu konuda öncü olun sinirden tv yi kırıp içine gircem yada stüdyoya gidecem bizim için resmen şikeci muamelesi yapıyorar adamlar bjk feneri bırakmış bizim peşimize düşmüş hemen acil birisi bağlansın kaya maya bu densizlerin alayına saysın
G.COLMANTS 10 yıl önce
Kaya başta olmakla birlite çoğunda Trabzonspor çekememezliği varmış hatta bazıları ileriye gidip Trabzonspor un Lille maçı öncesinde Avrupadan diskalifiye edileceğini söyleyen haberler yapıyo.UNUTULMASIN Kİ M.GÖKÇEK ile ilgili takipsizlik kararı verildi bahse adı geçen yöneticilerimiz direkt kulüple ilişkisi olan şahıslarla muhatap olmamaışlar 3.şahıslar ile konuşmuşlar bunda da sorun olmaz.Pisliğe battılar.TRABZONSPOR ALNININ AKIYLA SAVCILIK İDDİANEMESİNDE NASIL AKLANDIYSA MAHKEME SÜRECİNDE DE AKLANIP TAKİPSİZLİK KARARI ALACAKTIR.Gönlünüz rahat olsun başkanınıza yönetimininize sahip çıkın KÖTÜ GÜN TS DÜŞMANLARININ EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEYİN AKILLI OLUN BEYLER.Asıl savaş şimdi başlıyo.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@