"Sözümüz var"

Kaptan, ligin ikinci yarısının daha zorlu olacağını söyledi ve ekledi: Takım arkadaşlarımla birbirimize, kendimizi geliştirip daha iyi olacağımız sözünü verdikKaptan Tolga Zengin, Antalyaspor önünde çok kritik bir galibiyet elde ettiklerini dile getirdi.

Spor 14.01.2013, 09:49

Kaptan, ligin ikinci yarısının daha zorlu olacağını söyledi ve ekledi: Takım arkadaşlarımla birbirimize, kendimizi geliştirip daha iyi olacağımız sözünü verdik

Kaptan Tolga Zengin, Antalyaspor önünde çok kritik bir galibiyet elde ettiklerini dile getirdi. İkinci yarının kendileri açısından çok daha zorlu geçeceğini dile getiren yıldız file bekçisi, “Ligin zirvesiyle olan aramızdaki puan farkını kapatmamız gerekiyor. Bu galibiyetler takımın özgüvenini yükseltiyor. Hep söyledim, ilk yarıda bizim takımın potansiyeli, sergilediğimiz performans değildi. Çok basit puan kayıpları yaşadık. Kazandık dediğimiz maçı verdik” ifadelerini kullandı.

‘Hatalarımızın farkındayız’

Kaptan son olarak şunları söyledi: En önemli şey, hepimizin yaptığımız hataların farkında olmamız. Bunları tekrarlamayacağız. Kendimizi geliştirmek, yanlışlarımızı düzeltmek ve ilk yarıdakinden çok daha iyisini yapmak için takım arkadaşlarımla birbirimize söz verdik.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
edebi alaturka 7 yıl önce
bu yedıgın gollerın ardı arkası kesıldıgı yok saga sola el avuc acmıs olmakla yedıgın gollerın savunmasını yapamazsın mac galşıp bitirmek de senı kurtarmaz bu ne laobalılık birde yenedek gol ye nedır bu komedı ya el kol acacagına boynunu buk ozr dile ama senol efendı senı hoş gordukce sen bize boyle goz yeme ziyafetı cektırırsın dahacaa
oktay atalı 7 yıl önce
sende ya klavyeni değiştir yada dekoderini aç kaptana saygı göster kısacası akıllı olki şikeci olmadığın anlaşılsın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@