Şoke eden diyalog...!

Aziz Yıldırım ile Adnan Polat arasında geçen bir telefon görüşmesinde, “Bizden birinin şampiyon olması lazım yoksa, Anadolu’yla başedemeyiz” dediği belirtiliyor.Şike davası dosyasına, Aziz Yıldırım ile Galatasaray Eski Başkanı Adnan Polat arasındaki bir t

Spor 12.12.2011, 10:23
Şoke eden diyalog...!

Aziz Yıldırım ile Adnan Polat arasında geçen bir telefon görüşmesinde, “Bizden birinin şampiyon olması lazım yoksa, Anadolu’yla başedemeyiz” dediği belirtiliyor.

Şike davası dosyasına, Aziz Yıldırım ile Galatasaray Eski Başkanı Adnan Polat arasındaki bir telefon konuşması da girdi. Vatan'ın haberine göre; 21 Şubat 2011 tarihli görüşmede Yıldırım, “Bizden birinin şampiyon olması lazım yoksa, Anadolu'yla başedemeyiz” diyor. Polat ise, “Ama Federasyon bunlara yol veriyor” diye karşılık veriyor.

İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin futbolda şike iddialarına yönelik iddiianameyi kabul etmesinin ardından, polisin hazırladığı fezlekeye yansıyan ilginç detaylar da ortaya çıktı. Fezlekede Aziz Yıldırım ile Galatasaray eski başkanı Adnan Polat arasında 21 Şubat 2011 tarihinde gerçekleşen telefon görüşmesinde ait tapeler de yer aldı. O konuşmada Aziz Yıldırım ile Adnan Polat büyük kulüplerden birinin şampiyon olması gerektiğini aksi takdirde sorunlar yaşanacağını söylüyorlar.

İşte o konuşma:

'Hakem hatası olmuyor kardeşim'

AY: “Bizle ilgili bir şey olmadı ya... Ben o Sinan'a bir sulandım tamam mı, peze..nke... Aleyhimize sallıyor sonra önümüze geliyor, öpmeye çalışıyor bizi ha si.tir dedim”

AP: “İsmail Ünal'a yumruk sallamış. İsmail'le ben konuştum. İsmail'le... Beşiktaş Belediye Başkanı”

AY: “Zaten hepsine gideri yaptık yine... Ya Fener ya Galatasaray ya Beşiktaş... Hadi si.tir et de bunlardan, bizden birinin şampiyon olması lazım olamazsak bunlarla... Bu Anadolu'yla başedemeyiz haberiniz olsun ... Federasyon tamam da ... Trabzon, bunların hepsinin gö*ü kalktı.”

AP: “Ama federasyon bunlara yol veriyor.”

AY: “Yarın Kayseri'nin de kalkar öbürü de kalkar hepsi kalkar”

AP: “Aziz bunlara hakem hatası olmuyor kardeşim... Bu yani üç büyüklerin dışında olmuyor... Boğuşuyorum bizim içerdeki p*ştlarla boğuşuyorum”


Yorumlar (4)
OsmanBD 10 yıl önce
AZiz öyle bir sey demez canim o bizim baskanin kankasidir iftira bunlar.baskan ve yönetim hala daha o koltuklari isgal ediyorsunuz birakin gidin biz sizi anlariz.paranin ve menfaatin kardesligi bu.o koltukta durdugunuz sürece yönetilirsiniz böyle kanka safsatasiyla.
SALİHOGLU 10 yıl önce
bu görüşmeler dogru ise bundan başka şikenin daniskası olurmu .Bunlar ekranlarda sahada düşman görür ama en büyük dost kulupler bu istanbul un 3 takınlarıdır.TS karşıda yanlarına bazı anadolu yaverlerini alarak ts karşı kışkırtırlar.
kayats 10 yıl önce
Alın terimizle şampiyonluğa oynadığımız için mi bu hakaretleri bize etti.Kim kazanmak için zincirleme şike yaptıysa bende aynı ifadeleri onun için kullanıyorum.Dilerim kıyamete kadar yaşa. Ama Metris'te...
mss 10 yıl önce
Bu yılda aynı şey için uğraşıyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@