vardallar

Sindrella usulü yakalama

Ayakkabılarını sahaya fırlatan taraftar Sindrella masalını aratmayacak bir uygulamaya tabi tutuldu.Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda oynanan Trabzon-Galatasaray maçının 55. dakikasında ayağındaki ayakkabıları sahaya fırlatan Fevzi Ö. adlı taraftar (4

Spor 13.12.2011, 14:31
Sindrella usulü yakalama

Ayakkabılarını sahaya fırlatan taraftar Sindrella masalını aratmayacak bir uygulamaya tabi tutuldu.

Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda oynanan Trabzon-Galatasaray maçının 55. dakikasında ayağındaki ayakkabıları sahaya fırlatan Fevzi Ö. adlı taraftar (40) emniyet ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Emniyete götürülen Fevzi Ö, Sindrella masalını aratmayacak bir uygulamaya tabi tutuldu. Kamera görüntülerini elinde bulunduran polisler, bunun yanı sıra sahaya atılan ayakkabıları Fevzi Ö’ye giydirdi.

Ayakkabıların taraftarın ayağına tam oturması ile ayakkabıyı sahaya atan kişinin Fevzi Ö olduğuna kanaat getirildi. Emniyette ifadesi alınan Fevzi Ö., “Ayakkabılarımı hakeme ya da futbolculara zarar vermesi için atmadım” dedi.


HEPSİ SERBEST KALDI
Mücadelenin 60. dakikasında kaleci Tolga Zengin’in yüzünde patlayan içi dolu plastik bardağı atan kişi de gözaltına alındı. Turgut Y. (23) adlı taraftar suçlamaları kabul etmedi ve “O su şişesini ben atmadım.

Arka taraftan biri attı, kim attığını görmek için geriye döndüm. O esnada tanımadığım birinin bağırarak “Niye su attın” demesi üzerine polisler beni tespit etti. Bir yanlışlık oldu” diye konuştu. 2 taraftar, ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldılar.

Bu arada sahaya atılan yabancı maddelerden dolayı Bordo-Mavili kulüp PFDK’ya sevkedildi.


Yorumlar (3)
casa 10 yıl önce
Düşünün bir veya fazlası kişiler nedir o sözüm ona ben bu kulübü çok seviyorum diyor ve ceza almasına sebebiyet veriyor.Yaklaşık 16 bin kişi kombine almış ve bunları takımını seyretmekten mahrum edeçeksin.Bir gün geleçek bu türden kişiler bu kadar insanın maça gidememe bedelini mahkeme kararıyla ödeyeçektir.Sahaya taş atan ve küfür eden kişiler kendi eksiklerini önceden bilmeli ve kendilerini frenliyemiyorsa maçlara gelmemeliler.Yazıklar olsun demekten başka şimdilik diyeçeğimiz bir şey yok.
k.alemdar 10 yıl önce
sen sahaya ayakkabi attin digeri pet sise attiya bu yüzden maci kazandik degilmi, nerde yasiyorsunuz kacinci yüzyilda yasiyorsunuz, hangi akila mantiga hizmet ediyorsunuz anlasilir gibi degil, sizler barcelona taraftari bile olsaniz, ki barcelona dünyanin en iyi takimi, eminim yine ayakkabi firlatirsiniz, allah akil fikir versin.
isakarsu 10 yıl önce
Bu yıl seyrettiğim en kötü 2. maçımızdı, ilki Lille A.Akerdeki maçtı. Tarftarın tepkisi bence oyunculara yonelikti.. hiçbiriniz koşmuyor ve mucadele etmiyor. benim ayakkabılarım bile sizlerden daha iyi oynar diye atmıştır... (fıkralık).

Gelişmelerden Haberdar Olun

@