alexa metrics

banner560

banner572

Şike'de 13. duruşma başladı!

Futbolda şike iddialarına ilişkin olarak aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 10'u tutuklu 93 sanıklı davasının görülmesine bugün Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda yeniden başlandı. Son duruşmada tutuklu 6 sanığı

Spor 30.04.2012, 10:30
Şike'de 13. duruşma başladı!

Futbolda şike iddialarına ilişkin olarak aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 10'u tutuklu 93 sanıklı davasının görülmesine bugün Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda yeniden başlandı.

 

Son duruşmada tutuklu 6 sanığı tahliye eden mehkeme, bugünkü duruşmada eski TFF Başkanı Mahmut Özgener, Milli Takımlar Teknik Direktörü Abdullah Avcı, TFF eski yöneticileri Levent Kızıl, Lütfi Arıboğan ve İlhan Helvacı, futbolcu Can Arat ve eski futbolcu Cihan Haspolatlı'nın da aralarında bulunduğu 21 kişiyi tanık olarak dinleyecek.

 

"Taraftar" kod isimli gizli tanık ise 3 Mayıs tarihindeki celsede dinlenecek. Celselerde ayrıca şike yapılan maçların görüntülerinin de izlenmesi bekleniyor.

 

Bu arada son duruşmada müdahillik talepleri kabul edilen Bucaspor ve Altayspor'un temsilcileri de duruşmalarda yer alacak. Davada bugüne kadar 12 duruşma yapıldı.


Yorumlar (4)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Hapiste can verirsin inş!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Şikeci azize seni ASMAK lazım bunlar hep senin yüzünden!!!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Bizim adaletsiz ülkede bu da yakında çıkarsa şaşırmam
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Senin doğduğun güne LANET OLSUNNN!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@