alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Şike yargılamasında 2. dalga

Türk futbolunun bir numaralı gündem maddesi olmaya devam eden tarihi şike davasının yargılamasında 2. dalga bugün start aldı... Yaklaşık 9 aylık bir çalışmanın ardından Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası ile ilgili 720 sayfalık raporunu bir süre

Spor 08.05.2012, 15:39
Şike yargılamasında 2. dalga

Türk futbolunun bir numaralı gündem maddesi olmaya devam eden tarihi şike davasının yargılamasında 2. dalga bugün start aldı...

 

Yaklaşık 9 aylık bir çalışmanın ardından Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası ile ilgili 720 sayfalık raporunu bir süre önce TFF yönetimine teslim eden Etik Kurulu, bugün de Bank Asya Lig'indeki şüpheli 5 maçla ilgili incelemelerine başladı.

 

Etik Kurulu Başkanı Prof. Dr. Oğuz Atalay, Bank Asya Ligle ilgili kendilerine daha önce sevk edilen kulüplere ve kişilere savunma vermeleri için geçen hafta içinde tebligat çıkarttıklarını açıkladı.

 

Rahatsızlığı bulunan üye avukat Kemal Keleşoğlu'nun dışında bir başkan ve üç üyesi ile toplanan Etik Kurulu'nun Diyarbakırspor, Giresunspor, Kartalspor, Mersin İdman Yurdu ve Karşıyaka takımları hakkındaki mütealasını en geç bir hafta içinde TFF yönetimine vereceği öğrenildi.

 

Etik Kurulu, 2010-2011 yılında oynanan Diyarbakırspor–Giresunspor: 0-2, Giresunspor-

 

Mersin İdman Yurdu: 1-2, Kartalspor–Giresunspor: 1-0, Giresunspor–Altay: 1-0 ve Karşıyaka-Giresun: 0-1 maçlarıyla ilgili hala ceza evinde tutuklu bulunan bazı kişilerin de bilgisine başvuracağı belirtildi.


Yorumlar (2)
inadina ts 10 yıl önce
birinci dalga cok haloldu da ikincisi kaldi.
ali ihsan. 10 yıl önce
Ey savcı arkadaş, ey polis kardeş...Siz daha duymadınız herhalde. Türkiyede şike artık serbest. Mesainizi sonuç alacağınız meselelerde kullanın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@