Şike kanunu kabul edildi!

Şike yasası TBMM'de aynen kabul edildi Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun TBMM Genel Kurul'da 284 kabul, 6'da ret oyu ile aynen kabul edildi.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün veto ederek yeniden görüşül

Spor 10.12.2011, 08:47
Şike kanunu kabul edildi!

Şike yasası TBMM'de aynen kabul edildi

 Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun TBMM Genel Kurul'da 284 kabul, 6'da ret oyu ile aynen kabul edildi.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün veto ederek yeniden görüşülmesi için iade ettiği Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanunun,Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda yeniden görüşüldü. Yasa Genel Kurul'da 284 kabul, 6'da ret oyu ile aynen kabul edildi.


Yorumlar (22)
aöflee 10 yıl önce
ben oyumu bbp'ye verirken herkes niye veriyosun kazanamayacak dediğinde benim cevabım lise zamanlarımda arkadaşlar beni alperen ocaklarına getirirdi ve muhsin yazıcıoğluna sevgim oluştu aynı zamanda kazanamayacağından dolayı mecliste karar veremeyecek bu yüzden ülke üzerinde eğrisiyle doğrusuyla bir etkim olmayacak dedim ve ailemide bbp'ye verdirdim.meclis güçlünün yanında hak,hukuk yerine oy peşine düştüler.sizde meclistekilerin yerine dışarda kalacak partilere oy verin.takım tutar gibi parti tutmaz cahil olmayan insan
adural 10 yıl önce
Bu memleketin başka sorunu yokmu.
muratakcay 10 yıl önce
bu yasanın cıkmasında emegı olanların ALLAH'ından bulsun İkı dunyada yakası bı araya gelmesın
kaankarahan 10 yıl önce
bu ülkenin başka sorunu kalmadı mı? şikecileri kurtarın diye mi oy verdik.hiçbir akpartiliyi trabzonda görmek istemiyorum.ustalık dönemine bak.zengin züppelerine bedelli askerlik ondan sonra zengin züppeleri askere gitmiyor ya onların rahat maç izlemeleri için şikecileri çıkar.bu 2. Hapur dur.yazıklar olsun.oturup hırsımdan ağladım.benim hangi sorunum için vatandaışın bir araya geldiniz. yazıklar olsun.
memleketli 10 yıl önce
bu yorumları okuyan Trabzonun sayın vekilleri bir de şu elektirik faturalarında ki kayıp kaçak bedeli ve sayaç okuma parası diye yazılıp alınan kazıkalamayı meclisten geçirseniz nasıl olurdu, yapamazsınız çünkü vatandaşın laehine olan işler yıllarca bekler kuşa döner
radi 10 yıl önce
mecnunu özleyenler şimdi çıksında konuşsunlar bakalım, akla kara herşey meydanda. Adamların çevirmediği fırıldak kalmamış bizden!? biri kalkmış o açıklamayı yapabildi, derhal bu camiyadan gönderilmelidir.
şafak 10 yıl önce
Böyle bir ülkede yaşamaktan, böyle bir meclisten utanç duyuyorum.
şafak 10 yıl önce
Konu aynı, şikeciler aynı, destekçileri aynı, vekiller aynı, dolandırıcılar aynı. Kardeşim herşey aynı sonuç neden farklı olsun. Gece Nurettin Canikli'ye, Hasip Kaplan iddanamede Sn. Canikli'nin de adı geçiyor deyince , Nurettin Canikli kürsü de Kaplan'a hakaret etti. Kaplan'ı tehdit etti. Tabi en ağır şekilde cevabı da aldı. Ama bu iddanamede adın dahi geçmesi bu denli kötü olan bir konuda neden utanmadan kurtarma yasası yapıyorsunuz?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@