Şike dosyası için flaş açıklama

 UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino'dan şike süreciyle ilgili mesajlar geldi, Infantino, Fenerbahçe'nin şike dosyasının henüz kapanmadığını da söyledi. Şike gündeminin dünyada olduğu gibi Türkiye'de de önemli bir konu olduğunu ifade eden Infantino, "Gi

Spor 18.01.2013, 15:11
Şike dosyası için flaş açıklama

 

UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino'dan şike süreciyle ilgili mesajlar geldi, Infantino, Fenerbahçe'nin şike dosyasının henüz kapanmadığını da söyledi.
 
Şike gündeminin dünyada olduğu gibi Türkiye'de de önemli bir konu olduğunu ifade eden Infantino, "Gizli bir şey yok, her şey net. Türkiye'de şike soruşturması çok iyi şekilde yapılıyor. Temel konu şike olsa da, bir tarafta sportif sorgulamalar devam ederken, bir diğer tarafta adli süreç işliyor. Ve Türkiye'de, Avrupa'nın her ülkesinde olmayan, şike yapmayı suç unsuru olarak gösteren bir yasa var. Bu pozitif ve örnek alınacak bir durum. İddialar dikkate alınıyor ve soruşturmalar devam ediyor" diye konuştu.
 
Infantino ayrıca Fenerbahçe davasının izlenmeye devam edildiğini belirtirken, dosyanın henüz kapanmadığını da söyleyerek gündem oluşturan bir yorumda bulundu.
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (8)
ALICAN DÜRÜST 7 yıl önce
fotografin altina yorum yapmak gerekirsek.bizdeki torbalardan da hep sikeci fener cikiyor.aliskanlik oldu herhalde.torbaya yansiyor ama bu tüpcü sahaya bir türlü yansitamadi.
murat toygar 7 yıl önce
Tarafsız "Hurriyet" in web site sindede yok. üzüntüden elleri kalemi tutamamış.
aykut yılmaz 7 yıl önce
şikecilerin cas davasını çekmesi ile birlikte uefa tavrını değiştirdi,kulağının üstüne yattı..dava başlangıcında kesin düşüreceklerdi şikecileri,şimdi onlarda rüşveti yedi besbelli, topu çeviriyorlar..yargıtay kararını beklediklerine inanmıyorum..kupanın bize gelişini kimin engellediğide aşikar..seçimlerde görüşürüz..
Has Uşak 7 yıl önce
Güçlüler Hukuk sisteminde aklanır egemen sermayenin egemen takımı.Haklı davan için hiç değilse bir gün bir gümbürtü kopardınmı? Sen taraftar olarak ne yaptın?Takım yönetici ve Ş.GÜNEŞ gibi insanı eleştirmekten gayri ne yaptın?
mustafa ismailoğlu 7 yıl önce
Niye bu haber istanbul medyasında yok.
adil türk 7 yıl önce
İsteseniz bu konuyu hemen çözersiniz.Fakat sizin de şikecilerden bir farkınız yokmuş.
hakan karaoğlu 7 yıl önce
arkadaş halan daha anlayamadınız dimi halen daha yahu 10 kişi 100 kişi yürümekle çelenk bırakmakla bu tepki verilmez anlayın artık dünyaya sesini duyarack dünya basınını harekete geçireck dünyada eşi benzeri olmayan bir tepki modeli vermektir ses getirmek bu da nedir biliyormusunuz ''AÇLIK GREVİ''yapmaktır.uefa bınasının önünde gidip bunu yapabliyormuyuz diğer bir grubnda tff nin önünde bunu yapabliyormu bakın 1 hafta sürer 1 hafta sonra kupanda hakkını teslim etmeyenı göreyim...terorüst bile açlk grevı yapıp istedını yaptyor biz hakkım olan bir davada açlık grevınde bulunmak en doğal hakkımzdır .olaysız temiz ne dersiniz????
Ali Kemal YILMAZ 7 yıl önce
Bu pislikler o ki masum neden tazminat davası açmıyorlar!!!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@