alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Şike davasının hakimi değişiyor!

 Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Yargıtay'a 16 yeni üye atadı.Şike davasının görüleceği 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin başkanı Resul Çakır da Yargıtay üyeliğine seçildi.Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu son olarak Yargıtay'a 160, Danıştay'a da 51 üye ata

Spor 22.12.2011, 17:21
Şike davasının hakimi değişiyor!

 

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Yargıtay'a 16 yeni üye atadı.

Şike davasının görüleceği 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin başkanı Resul Çakır da Yargıtay üyeliğine seçildi.

Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu son olarak Yargıtay'a 160, Danıştay'a da 51 üye atamıştı.

Yargıtay Başkanlığı yeni üyeleri görevleri tebliğ edilir edilmez dairelerde görevlendirecek.


Yorumlar (5)
baykene 10 yıl önce
şimdiden yazıyorum. bunlar ne yapar ne eder feneri suçsuz ilan eder. şike için 3 partinin 1 gnde yasa çıkardığı ülkede bence artık gayet doğal karşılanır. Emek hırsızlığı yaparak başkasnn hakkına konanlar o hakkın altında ezilir kahrolur inş.
fatih.aktürk 10 yıl önce
adalet adalet diyoruz da..durup dururken böyle kararlar alınması insan da şüphe oluşturuyor..umarım adalet yerini bulur..zaten bundan başka da çaremiz yok.. konuştuğumuz an ceza alıyoruz zaten..!
kayalık 10 yıl önce
çok safsın kardeş...!şüphe duymaya başladın...biz bitireli aylar odu!
k.alemdar 10 yıl önce
hemen negatif düsünmeyin ergenekon hukukcularida degisti ama kimse disari cikamadi, eger azizi cikarmaya meramlari varsa bunu degistirmedende cikarirlar, bu kadar carsaf carsaf hergün yeni seyler gazetelere yansirken onlari aklamak öyle kolay olmaz.
arslaninanç 10 yıl önce
Alemdar ergeokon da öyle fakat denizfeneri davasında bir kişi yok içerde haberin varmı bu da o HSYK degiştirerek...(Devlet adamları gelecek nesilleri siyasetçiler gelecek seçimleri düşünür.)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@