alexa metrics

banner536

Şike davasına yeni başkan!

'Futbolda Şike'' ve ''Odatv'' davalarına da bakan özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına, İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesinin üye hakimlerinden Mehmet Ekinci atandı.İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Resul Çakır'ın Yargıtay üyeli

Spor 23.12.2011, 13:29
Şike davasına yeni başkan!

'Futbolda Şike'' ve ''Odatv'' davalarına da bakan özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına, İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesinin üye hakimlerinden Mehmet Ekinci atandı.

İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Resul Çakır'ın Yargıtay üyeliğine seçilmesiyle yerine İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesinde üye hakim olan Mehmet Ekinci görevlendirildi.

Geçen yıl İstanbul'daki özel yetkili mahkemeye tayin edilen Ekinci, daha önce de Van'da ağır ceza mahkemesi başkanlığı yapmıştı.

Kamuoyunun yakından izlediği ''Odatv'' ve ''Futbolda Şike'' davalarının yargılamaları, İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesince sürdürülüyor.

''Odatv'' davasının 26 Aralık pazartesi günü yapılacak olan duruşmasına Ekinci'nin başkanlık yapacağı öğrenildi.


Yorumlar (1)
YADELLERDEN 10 yıl önce
Davaya kim bakarsa baksın,adalet yerini bulmalı.Adaletin adı:FB'ye yaptıklarının hesabınının, en ibret olacak şekilde ödettirilmesidir.Adalet,mülkün temelidir çünkü...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@