vardallar

Şiddet Yasası'nda yeni gelişme!

Meclisten geçtikten sonra Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından veto edilen 'Sporda Şiddet Yasası'nın önümüzdeki günlerde TBMM'de yeniden görüşüleceği öğrenildi.Şiddet yasasının Perşembe günü komisyonda, Pazar günü ise TBMM Genel Kurulu'nda yeniden görüşü

Spor 06.12.2011, 17:28
Şiddet Yasası'nda yeni gelişme!

Meclisten geçtikten sonra Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından veto edilen 'Sporda Şiddet Yasası'nın önümüzdeki günlerde TBMM'de yeniden görüşüleceği öğrenildi.

Şiddet yasasının Perşembe günü komisyonda, Pazar günü ise TBMM Genel Kurulu'nda yeniden görüşüleceği belirtildi.


Ayrıntılar birazdan...


Yorumlar (8)
ismar 10 yıl önce
Yuh size Yuhhhhhh
Yusuf Altuntaş 10 yıl önce
ayrıntı ya gerek yok meclis hiç bir değişiklik yapmadan yasayı tekrar Cumhurbaşkanına gönderecekmis mesaj ediyorum trabzon millet vekilleri ne ise yarar trabzonlunun yanında mi Olur yoksa sadece parmak kaldırım indirirmi bence ikincisi geçerli trabzondan çıkan 6 millet vekili neden Sayın Şamil Tayyar gibi tepkisini ortaya koyuyor ve bir şeyler başarıyorsa siz neden yok ben oy vermedim ben mecliste değildim fuzuli edebiyat yapıyorsunuz bence sizi oraya boşuna gönderdik
VARSAYOKSATRABZONSPOR 10 yıl önce
nurettin canikli yazın googleden bu adama yaptığı yanlışı uygun bir dilde hatırlatın anlatın tepkinizi koyun bütün yapabileceğimiz bu ztn.
şafak 10 yıl önce
Ecdad devletler kurdu imparatorlukjlar kurdu. Vekillerimize şike imparatorluğu kurma peşinde. Size helal olsun Canikli Bey.
kutsaltopraklar 10 yıl önce
Farklı partilerde olsalar da, tüm Trabzonlu vekiller aynı ananın çocuğudur. Hepsi kendilerine yakışanı yapsınlar ve topluca istifa etsinler. Bize her yer Trabzon ama TBMM değil mi
k.alemdar 10 yıl önce
bizim vekillerimiz mi istifa edecek, kim inaniyor buna allah askina, trabzonspor onlar icin arac amac asla degil. secim yaklasinca cikarlar ortaya, ARKADASLAR TEKRARLIYORUM BASBAKANLIGI MAIL YAGMURUNA TUTALIM BIZIM ELIMIZDEN VATANDAS OLARAK BU GELIR; BU ISE KARSI CIKAN YAZAR VE ILERI GELENLERDE ELBETTE SUSMAYACAKTIR; BIZ BIZE DÜSENI YAPALIM. HAYDI TÜM TEMIZ FUTBOL TARAFTARLARI.
k.alemdar 10 yıl önce
sevgili trabzonlular trabzonsporlular ülkemin tüm delikanli dürüst insanlari, bdp nin simdiye kadarki görüslerine demeclerine hicbirimiz katilmamisizdir, fakat adamlar su an gelinen noktadaki duruslariyla meclisteki diger partilere nazaran alkisi hak ediyorlar, engellemek icin elimizden geleni yapacagiz diyorlar, bugüne dek pek ise yaramadiniz insallah bir ilke imza atarsiniz kim bilir.
BordoveMavi 10 yıl önce
Perşembe Günü Baskıya Çıkacak Olan Tüm Bölgemizin Gazetelerine Birlik Çağrısı:Madem Medya GS-FB Derbisini Bizim Maçtan Önemli Kılıyor Bizde Karadenizin Tüm Basın Organı Olarak Birlikde Protesto amaçlı olarak Perşembe günü Hiçbir Yöresel Gazete Derbi maçı hakkında ne bır haber skor bile yayınlamasın Derbi Maçını Oynanmamış gibi haber bile yapmayın En Büyük Prostesto Bu OLUR.EL ELE ARKADAŞLAR SESİMİZİ DUYURALIM BEĞENİN.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@