7m


7m

hyundai

Şeytani propaganda peşindeler

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın "Bizim hakkımız olan Trabzonsporumuz'un kupasını almak için çok ince ayar bir çalışma yapılıyor. İnşallah Trabzonsporumuz'un hakkı olan kupasını Trabzonspor Müzesi'ne getireceğiz" sözleri üzerine Fenerbahçe

Spor 11.01.2012, 12:13
Şeytani propaganda peşindeler

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın "Bizim hakkımız olan Trabzonsporumuz'un kupasını almak için çok ince ayar bir çalışma yapılıyor. İnşallah Trabzonsporumuz'un hakkı olan kupasını Trabzonspor Müzesi'ne getireceğiz" sözleri üzerine Fenerbahçe harekete geçti.

Fenerbahçe'in gayri resmi sözcüsü ve Şeytan Rıdvan lakaplı Rıdvan Dilmen, haddini aşarak bir yandan Bakan Bayraktar'ı istifaya çağırırken, diğer yandan ulusal kanallara program ürettirip konuk gönderiyor.

Dilmen, tamamen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan aleyhtarı konuklar belirliyor ve Başbakan'ı tehdit ediyor. Sosyal medyada ve paylaşım sitelerinde AK Parti ve Başbakan aleyhinde ağır propaganda yürüten Ömer Çavuşoğlu ve Bedri Baykam gibi isimler Dilmen'in organizesiyle TV ekranlarında Başbakan Erdoğan'ı Fenerbahçe genel kurul üyeliğinden atmakla tehdit ediyor.

Toprak da Sahne Alıyor

Öte yandan operasyonun siyasi ayağını ise CHP yürütüyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, güya Trabzonspor'u savunur görünerek, bakan Bayraktar'ın sözleri üzerinden kupanın Fenerbahçe'nin hakkı olduğunu dile getiriyor.

Bilindiği gibi Toprak daha önce de Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi'ne çağırılmasını eleştirmişti.


Yorumlar (26)
Mustafa Murtazaoğlu 10 yıl önce
Bu sarhoş kendini ne zannediyor. TS Camiası birlik içinde olsun bu Rıdvan denen zavallılar sadece mikrop sinek kadar etki eder. Birde Erdoğan Toprak denen CHP liye sen kimsin ulan. Zaten CHP lilerin birkez olsun haklının yanında yer aldığını görürsem şaşırırım. Adamlar nerde kçtülük varsa savunuyor. Zaten dünyaya kötülük savunmak için gelmişler. Ama spor siyasete karıştırılmamalı. Aklı sıra FB taraftarından oy devşirebilirmiyiz diye uğraşıyorlar. Kim de yaparsa yapsın bu olayda son sözü UEFA VEYA FİFA söyler. Ozaman Erdoğan Toprakmı Çamurmu belli olur
sevencanurullah 10 yıl önce
Eğer fb bunu yapıyorsa iktidarda artık fbyi bitirmistir demek yani fbnin son çırpınışları artık geri sayım başladı onlar için.
marnali 10 yıl önce
Rıdvan ın adam olmadığı karısını dinletmesinden belli. Neden dinletiyordu acaba. Adamın geliri bitti. Aziz Yıldırımın onu Fenere hoca yaptı ondan sonra görevden aldı o hala Aziz Yıldırımın peşinde Karakter meselesi
inadina ts 10 yıl önce
basta TV8 spor program yapimcisi Faik cetiner ve Ridvan dilmen hakkinda suc duyurusu yapilmali,adamlar medris ceza evinden canli yayin yapiyorlar sanki.
harbits 10 yıl önce
ya bular bu işte bizim sabrımızı zorlayler ne yani illa alalım mı birini aşşaağa bunu mu istiyler
ardalaa 10 yıl önce
iyi niyetli ancak düşünmeden söylenen bir söz, sırf yaranmak için söylensede, bence konuştuğun lafın nerelere gideceğini bilmiyorsan iki kere düşünmelisin
şafak 10 yıl önce
Biz bu kadar pısırık olursak, dün hak iseyen tehdit edilir. Çok garip, suçlu kendini savunuyor, aslanlar gibi ama biz hak ettiğimizi istemekle sanki suç işlemişiz. İster ince ayar ister kalın ayar olsun. Biz hakkımız olan kupayı ulu orta istemeliyiz. Savunma bakanının dediği gibti bağırta bağırta da almalıyız.
safranbolu 10 yıl önce
Kuldan korkan saldırır ALLAHTAN korkan sabreder.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@