Serkan'a kesik

 Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, tecrübeli Serkan Balcı'yı yedek soyundururken sağ bekte Zeki Yavru'ya görev verdi. Mersin ile oynanan kupa maçında ilk onbirde forma giyen Volkan Şen, Cech ve Abdullah Karmil'in yerlerine ise Halil Altıntop, Emer

Spor 28.01.2013, 09:18
Serkan'a kesik

 Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, tecrübeli Serkan Balcı'yı yedek soyundururken sağ bekte Zeki Yavru'ya görev verdi. Mersin ile oynanan kupa maçında ilk onbirde forma giyen Volkan Şen, Cech ve Abdullah Karmil'in yerlerine ise Halil Altıntop, Emerson ve Celustka forma giydi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
levent şahin 7 yıl önce
Bu saatten sonra 1461 den birkaç oyuncu alıp oynatacaksın. takım tam kadro olduğunda Onur-giray-bamba-zeki-kadirkeleş- colman- zokora- yusuf-adrian- ofedeu-vittek 11 ile çıkacaksın. tolga-mustafa-abdullah-emerson-emrullah-soner-alanzinho-janko-sercan-emre--serkan da geri kalanlar olacak. sezon sonuda emerson-serkan-janko-vitteki göndereceksin. 1461 den iki oyuncu daha alacaksın göksu-eren olabilir. Adam gibi de 3-4 yabancı transferi yapacaksın o kadar. Fazlası zarar. olcan-volkan-aykut-celustka-sapara-henrigue-halil derhal gönderilmeli bu adamları takasta kullanıp (veysel sarı-alper potuk- ahmet ilhan özek- muhammed demir- aykut demir) isimlerinden birkaçı alınmalı. önemli olan isim değil yürek biz yürekli oyuncular istiyoruz.
kenan pehlivanlı 7 yıl önce
serkana bu kadar sabretmesi şenol güneşin çapınıda gösteriyor.
adan altan 7 yıl önce
sizn gibi yorum yazan hangi takımı tuttuğu belli olmayn birçok insan gördüm bu sayfalrda maalesf sizn yorumlarınz şıp diye yayınlanıyor.bir takım kademe kademe deişir.birden deişen takım 3-4 yıl kendne gelemez.bu syfalrda amma fb bjk gslı ve yönetime sırf muhakleft olsun diye takımnı bileyok sayan zihniyet oldukça TS bir yere varamaz.bu takıma çok dik sert güçlü bir başkan lazım.gerisi hikaye.
kemal sadık 7 yıl önce
Serkan Balcı ya teşekkür edip gönderilmeli..fazla bile oynadı Trabzon da ,artık dağılmaya başladı..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@