vardallar

Serkan Balcı konuştu!

Trabzonspor'da Serkan Balcı konuştu. Maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Balcı, "Tabiki elimizden kaçırdık İnter'i. İlk yarı çok iyi başladık bunları atamadık İnter ilk pozisyonunda golü buldu. Demorilize olmadık sonra golü biz bulduk artık Li

Spor 22.11.2011, 23:58
Serkan Balcı konuştu!

Trabzonspor'da Serkan Balcı konuştu. Maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Balcı, "Tabiki elimizden kaçırdık İnter'i. İlk yarı çok iyi başladık bunları atamadık İnter ilk pozisyonunda golü buldu. Demorilize olmadık sonra golü biz bulduk artık Lille maçına bakacağız. 

Lille maçı oldukça önemli bizim için. Yenilmediğimiz taktirde her türlü puan avantajımızdı Lille kazandı bakacağız önümüzdeki maça bizim tek amacımız grupan çıkmak. Ben böyle oynarsak gruptan ikinci çıkacağımızı düşünoyorum.

60. dakikada pilim bitti. Hocama alın beni dedim ve aldı. Full konsantrasyon olamıyoruz bazen bu çok önemli olmamız gerekiyor" dedi.


Yorumlar (4)
mehmetay 10 yıl önce
koccum bıtecek tabı estirdin.com ısteklı ve azımlıydin.bjkaz kendını.bjk ye sakla kendını.harıkaydın hep boyle devam
ihsan sabri akarsu 10 yıl önce
Serkan sen gonulden mucadele et yeter taraftar seni sarj eder. !!! Lille de sana ihtiyacimiz var.
ADIL 10 yıl önce
90 dakika sahada diri durabilmek.Gereksiz deli gibi koşmamak .Gerektiği yerde gerekli koşular yaparak boş pozisyonlarda dinlenebilmek.Kısacası enerjiyi ve eforu 90 dakikaya eşit yayabilmek.Pozisyonu iyi alabilmek.Serkan aşırı koştu ve enerjisi tükendi.
ozturky 10 yıl önce
çok güzel bir performans gösterdik. ama serkan lion pil kullansın daha uzun zaman yeter ona. milli futbolcumuzsun, seviyoruz seni ama artık topa vurmayı öğrensen. hücum yapmayı öğrensen. yine de pilin bitene kadar iyi nşyetli mücadelen için seviyoruz seni.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@